КомпБест розширює можливості для Вас: тепер товари можна придбати у Оплату частинами до 10 платежів!

 

Ми раді повідомити Вам про нововведення в нашому магазині, яке спрямоване на підвищення комфорту оплати та доступності наших товарів для кожного.

Раніше можливо було розподілити вартість товару на максимум 4 платежі. Але враховуючи звернення наших клієнтів та завдяки плідній співпраці з нашими партнерами, ми раді анонсувати збільшення максимальної кількості платежів до 10 в Оплату частинами від ПриватБанку, А-банку, Монобанку!

Умовою придбання техніки у Оплату частинами на 5-10 платежів є одночасне придбання розширеної гарантії на аналогічний строк. Наприклад, придбавши ноутбук зі стандартною гарантією 6 місяців у розстрочку на 6 платежів, гарантія на товар складатиме 12 місяців. Це не лише дозволить вам розподілити вартість покупки на більше платежів, але й надасть додаткову впевненість у якості і довговічності товару. Детальніше про умови оплати за посиланням: посилання

Тепер ви можете обрати оптимальний для вас план оплати, що розтягується від 5 до 10 рівних платежів. Ми впевнені, що ця можливість допоможе багатьом нашим клієнтам придбати бажаний товар без надмірного навантаження на свій бюджет.

Ми завжди прагнемо зробити ваші покупки максимально зручними та вигідними. Сподіваємося, що вам сподобається і буде корисним це нововведення.