Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Оптові пропозиції

Ноутбуки оптом недорого - це відмінна комерційна пропозиція оптовим покупцям. Якщо ви шукаєте оптимальний варіант комп'ютеризації з мінімальними витратами, наші менеджери завжди готові запропонувати найкращі рішення.

Кому може бути цікава наша пропозиція для оптових клієнтів? Співпраця B2B від нашого інтернет магазину є актуальною та затребуваною для таких напрямків, як:

  • бізнес (конференц-зали, офіси, кабінети);
  • навчання (комп'ютерні класи, академії, школи);
  • інтернет клуби (серфінг, геймінг) тощо.

Пропозиція для оптових покупців адресована для компаній, навчальних закладів, медичних установ, власників офісних та адміністративних будівель тощо.

Оптові пропозиції з обладнання дозволяють швидко, вигідно та оптимально підібрати найкраще обладнання для вашої компанії, а також налаштувати його відповідно до ваших вимог, потреб та запитів.

Вигідне співробітництво B2B

Пропозиція оптовикам з комп'ютерної техніки підійде як малим, так і середнім компаніям, а також великому бізнесу. Ми підберемо комп'ютерне обладнання для вашої компанії – незалежно від того, чи працюють у вас 25 чи 200 співробітників.

Все, що вам потрібно, щоб почати співпрацю, це зателефонувати по одному зі вказаних на сайті телефонів і розповісти нам, що вам потрібно. Ми готові запропонувати як комплекти обладнання, вказані на сайті, так і підібрати ноутбуки та іншу оргтехніку, які не входять до нашої стандартної пропозиції.

Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше і запропонуємо рішення, які найкраще підходять для вашої компанії або бізнесу. Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо прийняти правильне та оптимальне рішення щодо кількості та параметрів обладнання, необхідного для ваших цілей та завдань.

 
Сортування:
Вгору