Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Матплати+ЦП 4 ядра / 8 потоків

4-ядерний процесор на 8 потоків - потужний пристрій, що забезпечує високу продуктивність комп'ютера. Вибір CPU - один з головних критеріїв, який потрібно враховувати при складанні ПК або покупці готового комп'ютера. Процесор є одним з головних механізмів, при цьому візуально представляє собою мікросхему розміром трохи більше сірникової коробки.

Якщо зіставити з автомобілем, CPU можна назвати двигуном. В принципі, це головний вузол, який визначає потужність ПК або ноутбука в цілому, але далеко не єдиний. 4-ядерний процесор відрізняється від своїх попередників кількістю функціональних блоків. Фактично кожне ядро ​​являє собою окремий CPU зі своїми вузлами.

Основні переваги та особливості

Для 4-ядерних 8-потокових процесорів характерні такі переваги:

  1. Можливість розподілу роботи софта. Наприклад, основні програми та фонові завдання ОС розбиваються по декільком ядрам.
  2. Збільшення продуктивності. Час відгуку при роботі з різними додатками зменшується, а всі процеси, що вимагають інтенсивного обчислення, протікають значно швидше.
  3. Можливість роботи з більш важким софтом. Багато сучасні програми, наприклад для дизайнерів, монтажу відео або професійні мультимедійні програми, вимагають високої продуктивності від комп'ютерного «заліза». Потужні процесори забезпечують поділ потоків і дозволяють більш ефективно використовувати робочий софт.
  4. Зменшення енергоспоживання. Оскільки CPU краще справляється з завданнями, йому не потрібно розгін, відповідно, він споживає значно менше енергії.

Як наслідок, робота користувача стає більш комфортною. Хоча представлена ​​в продажу техніка стара, вона нічим не поступається за якістю новим комплектуючих. При цьому її ціна більш доступна, а економія може скласти до 50%, в порівнянні з новими процесорами. Оплата товару здійснюється тільки після отримання, ніякі передоплати не потрібні. Ми тестуємо всі запчастини перед продажем і пропонуємо гарантію на 4-ядерні 8-потокові процесори. При необхідності можливі обмін і повернення техніки.

Крім 4-ядерних 8-потокових процесорів, ми пропонуємо якісні материнські плати, модулі ОЗУ, жорсткі диски та інші комплектуючі, а також готові збірки ПК, ноутбуки і планшети. Для отримання безкоштовної консультації зв'яжіться з нашим менеджером. Щоб купити 4-ядерний 8-потокових процесор, заповніть заявку на сайті.

Сортування:
Вгору