Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

БУ сервери


Мінімальна ціна: 3350 грн

Максимальна ціна: 50000 грн

Кількість товарів: 104

Рейтинг товарів: 4.8 на основі 30 відгуків

     Один з напрямків діяльності нашого онлайн-магазина - реалізація серверів. В асортименті можете знайти моделі, створені такими виробниками, як HP, IBM, Fujitsu, Dell, Cisco, Asus. Для зручності вибору рекомендуємо використовувати спеціальні фільтри на сайті. Фільтрація дозволяє відбирати моделі за такими параметрами, як вартість і бренд-виробник.

Купівля сервера онлайн

    Підбираючи модель сервера, необхідно врахувати ряд критеріїв. Варто відзначити, що сервера для підтримки корпоративної пошти і файлообмінного сервера будуть істотно відрізнятися характеристиками.  Підбираючи відповідний пристрій, в першу чергу, необхідно звертати увагу не на його вартість, а на завдання, які він зможе виконувати. Продуктивність сервера визначається трьома аспектами:

- Кількість і характеристики процесорів;

- Кількість і тип оперативної пам'яті;

- Тип і вид жорстких дисків.

Якщо ж Ви ще не знаєте, яку модель вибрати, тоді можете скористатися компетентної допомогою фахівців відділу продажів «КомпБест».

Додаткові аспекти, на які варто звернути увагу при покупці сервера

    Головна функція сервера - постійне надання користувачам своїх сервісів. Ми реалізуємо сервери як для великого навантаження, так і простіші моделі для невеликих компаній. Як правило, для маленьких компаній цілком вистачає пристрою, оснащеного 2 процесорами, що забезпечують наступні функції:

• надання доступу до мережі Інтернет;

• здійснення безперебійної роботи поштового сервера;

• зберігання інформації;

• здійснення функцій принт-сервера;

• можливість підтримки програм малого бізнесу.

    Перш, ніж Ви вирішите купити сервер, рекомендуємо детально ознайомитися з інформацією про модель на сторінці товару. У разі виникнення питань - телефонуйте нам.

Сортування:
Вгору