Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Матплати+ЦП 12 ядер / 24 потоки

У даному розділі нашого каталогу ви можете підібрати та купити для свого комп'ютера такий важливий компонент конструкції системного блоку як материнська плата з процесором 12 ядер. Наші досвідчені менеджери завжди залишаються на зв'язку, відповідаючи на будь-які питання, що вас цікавлять, і допомагаючи визначитися з оптимальним вибором.

Материнська плата – навіщо і навіщо

Материнська плата або головна плата - найважливіший елемент кожного персонального комп'ютера. Саме від материнської плати та її архітектури багато в чому залежать такі моменти, як:

Материнська плата з процесором 12 ядер – це справжнє «серце» вашого комп'ютера, тому до її вибору необхідно підходити усвідомлено та з усією ретельністю.

Яку материнську плату вибрати для комп'ютера?

На самому початку потрібно звернути увагу насамперед на процесор. Материнська плата комп'ютера може підтримувати процесор Intel або AMD, тому її необхідно правильно вибрати. Наступна важлива особливість - максимальний обсяг оперативної пам'яті, що підтримується. У найкращих моделях його може бути до 128 ГБ, який встановлюється у чотири слоти.

Материнська плата комп'ютера також оснащена роз'ємами PCI-Express. Вони використовуються для встановлення карт розширення – найчастіше це відеокарти, рідше мережеві або звукові карти – якщо вбудовані не виправдають ваших очікувань.

Основні формати

Материнська плата повинна відповідати тим завданням, які ставить перед своїм комп'ютером. Існує кілька основних форматів материнських плат:

  • ATX.

Монтуються переважно у корпусах Tower великого розміру. Завдяки розмірам таких моделей вони мають достатню кількість портів та роз'ємів. Материнська плата формату ATX має розміри 305×244 мм.

  • Extended ATX.

Розміри 305 на 277 мм. Материнські плати такого типу використовуються в серверних комп'ютерах, а також можуть бути функціональними блоками для професіоналів і геймерів, оскільки мають більше корисних слотів.

  • Micro-ATX.

Невеликий розмір (244x244 мм) дозволяє встановлювати плату в корпусах меншого розміру, але за рахунок обмеженої кількості роз'ємів та гнізд. Це гарне рішення для людей, які хочуть заощадити місце.

Пам'ятайте, що материнські плати повинні бути адаптовані до процесора, який ми збираємося використовувати в нашому комп'ютері - наприклад, якщо користувач вибирає процесор з розблокованим множником - наприклад Core i5-7600K, Core i7-7820X або Core i7-8700K - то слід вибрати плату з відповідним набором мікросхем Z270, X299 або Z370 з функцією розгону.

Сортування:
Вгору