Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Матплати+ЦП 6 ядер / 12 потоків

Вибір CPU - важливе завдання, до якої потрібно підійти з усією відповідальністю при складанні комп'ютера. 6-ядерні процесори на 12 потоків стали популярні завдяки високій продуктивності. Через це їх часто використовують при збірках ігрових та мультимедійних комп'ютерів, орієнтованих на роботу з важким софтом. Потужність CPU дозволяє запускати на ПК будь-які програми.

Принцип збільшення продуктивності CPU за рахунок багатоядерності полягає в розбитті завдань на різні ядра. Говорячи простою мовою, кожна задача, запущена в системі, складається з декількох потоків. У багатоядерних пристроях, на відміну від одноядерних, вони виконуються одночасно. Але потрібно враховувати, що далеко не всі програми підтримують такий принцип поділу потоків. Відповідно, не завжди програма може бути оптимізована.

Особливості вибору

Вибираючи 6-ядерний процесор або будь-який інший CPU, необхідно визначитися з цілями, які переслідує покупка:

  1. Для простих завдань. Запуск офісного софта, серфінг в інтернеті і перегляд фільмів не вимагають високої потужності від комп'ютера. 2-ядерного пристрою буде більш ніж достатньо.
  2. Для середнього ігрового ПК. 4-ядерний CPU стане оптимальним варіантом для запуску не найпотужніших ігор. 8-потокові процесори на 4 ядра непогано показують себе з графічними адаптерами початкового і середнього класу.
  3. Для роботи з відеософтом. Процесор на 6 ядер і 12 потоків підійде в самий раз. Якщо в комплектацію також додати хорошу відеокарту, така машина без проблем потягне і потужні гри.

Незважаючи на те, що не весь сучасний софт підтримує принцип поділу потоків, все ж краще віддавати перевагу 6-ядерним процесорам на 12 потоків. Прогрес не стоїть на місці, і рано чи пізно це буде виправлено. Техніку завжди краще купувати з запасом потужності, особливо з урахуванням такого стрімкого розвитку технологій.

Переваги співпраці з нами

Чому користувачі вибирають магазин «КомпБест»:

  1. Великий вибір. Ми пропонуємо не тільки якісні 6-ядерні процесори, але і інші комплектуючі. Материнські плати, периферійне устаткування, ноутбуки, готові збірки ПК, гаджети, планшети - тільки перевірена техніка від світових брендів.
  2. Лояльні ціни. Вас не повинно бентежити те, що техніка стара. Ми тестуємо всі комп'ютери і кожну деталь перед продажем. Відповідно, ви отримуєте на 100% працездатні 6-ядерні процесори на 12 потоків за смішними цінами.
  3. Гарантія. Ми впевнені в якості реалізованих нами комплектуючих, тому пропонуємо можливість гарантійного обслуговування.
  4. Відсутність передоплати. Ви розрахуєтеся за товар після того, як переконаєтеся, що він вам підходить.

Щоб купити 6-ядерний процесор на 12 потоків, достатньо оформити заявку на сайті або зв'язатися з нашим менеджером. Для отримання безкоштовної консультації зателефонуйте за вказаним телефоном.

Сортування:
Вгору