Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Матплати+ЦП 8 ядер / 16 потоків

8-ядерний процесор на 16 потоків являє собою досить потужний пристрій, що забезпечує високу продуктивність ПК. При складанні комп'ютера в першу чергу потрібно орієнтуватися на тип CPU, оскільки від сокета буде залежати вибір материнської плати. Процесор без перебільшення можна назвати одним з основних елементів в будь-якому ПК, що визначає продуктивність і потужність техніки. 8-ядерні пристрої на 16 потоків відрізняються від своїх попередників кількістю використовуваних функціональних блоків в структурі.

Особливості та переваги CPU

Для 8-ядерних 16-потокових процесорів характерні наступні переваги:

  1. Висока продуктивність. Навіть при запуску важкого софта час відгуку зводиться до мінімуму. При цьому процеси, які вимагають інтенсивного обчислення, протікають значно швидше.
  2. Розподіл. 8-ядерний 16-потоковий процесор - ідеальний варіант для випадків, коли потрібно розподілити роботу програм. В операційній системі основні програми та фонові завдання розбиваються за різними ядер.
  3. Можливість запуску будь-якого софта. Чим могутніше CPU, тим менше обмежень в питаннях вибору додатків, допустимих до використання. Багато сучасні програми, наприклад дизайнерські, мультимедійні, для відеомонтажу та інші, вимагають високої продуктивності від ПК. Завдяки розподілу потоків в 8-ядерних CPU робочий софт може використовуватися максимально ефективно.
  4. Мінімальне енергоспоживання. При запуску потужних завдань процесорам доводиться розганяти, якщо це дозволяє материнська плата. В даному випадку розгін не потрібно, тому CPU буде споживати значно менше енергії.

В кінцевому рахунку 8-ядерний процесор зробить роботу користувача більш комфортною. Наш магазин пропонує якісні CPU від відомих брендів за доступними цінами. Ми продаємо процесори з великим запасом міцності. А завдяки тому, що вони вже були у вжитку, їх вартість на порядок нижче. Економія при покупці 8-ядерного процесора на 16 потоків в середньому становить 30-50%. Кожен пристрій і будь-яка деталь тестуються перед продажем. Ми впевнені в якості наших комплектуючих, тому пропонуємо гарантію на весь товар.

Наш магазин працює без передоплати, тому розраховуватися за 8-ядерний процесор потрібно тільки після того, як ви переконалися, що він вам підійшов. У нас великий вибір не тільки CPU, але і материнських плат, відеокарт, модулів ОЗУ, готових комп'ютерів, ноутбуків і периферійного обладнання. Щоб купити 8-ядерний процесор на 16 потоків, оформите заявку на сайті або зв'яжіться з менеджером. Якщо у вас виникли труднощі з вибором, наш співробітник допоможе визначитися з покупкою «заліза», з огляду на ваші вимоги і побажання.

Сортування:
Вгору