Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Гаджети

Які найпопулярніші комп'ютерні гаджети в Україні купити сьогодні пропонує наш інтернет магазин? Ми чудово розуміємо, що будь-який персональний комп'ютер чи ноутбук, як і ігрова консоль, самі по собі вже самодостатні, але чому б додатково не розширити їхні функціональні можливості та не захистити від мережевих проблем, наприклад?

У зв'язку з цим ми пропонуємо потрібні на ринку України гаджети, серед яких:

  • док-станції;
  • джерела безперебійного живлення;
  • гарнітури (ігрові навушники з мікрофоном і не лише);
  • повербанки;
  • Web-камери;
  • Wi-Fi – адаптери;
  • Bluetooth та USB адаптери;
  • комп'ютерні миші та багато іншого.

Які б гаджети купити в Україні вам не знадобилося б, наш магазин завжди до ваших послуг, пропонуючи високий рівень обслуговування і тільки якісну продукцію від перевірених і надійних постачальників.

Недорогі гаджети купити у Києві

У нашому каталозі ви можете підібрати та купити гаджети новинки, що недавно з'явилися на ринку, а також придбати б/в пристрої з найкращим співвідношенням ціни, якості та функціональності. Ми даємо гарантії на все старе обладнання та особисто тестуємо його перед продажем.

Наприклад, корисним придбанням може стати для вас ДБЖ - система резервного живлення від батареї, яка забезпечує живлення досить довго, щоб обладнання могло правильно вимкнутись у разі збою в електромережі.

Джерела безперебійного живлення допомагають запобігти втраті даних і зводять до мінімуму стрес, спричинений різким вимкненням електронного обладнання. ДБЖ також є пристроєм захисту від перенапруги, яке захищає підключені пристрої від проблем із живленням, таких як стрибки напруги або аномальна напруга, які можуть пошкодити, скоротити термін служби або вплинути на роботу електронного обладнання та пристроїв.

Особливо купити ДБЖ рекомендується для людей, які щодня працюють за комп'ютером. Джерела безперебійного живлення ідеально підходять для великих компаній та виручають при перебоях у подачі електроенергії.

 
Сортування:
Вгору