Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Матплати+ЦП 10 ядер / 20 потоків

10-ядерний процесор на 20 потоків - один з найпотужніших сьогодні варіантів CPU, який можна знайти в продажу. Вибір чіпсета - важливий крок у процесі складання комп'ютера. Адже загальна потужність і продуктивність ПК багато в чому залежать саме від процесора. 10-ядерні 20-потокові пристрої часто застосовуються для складання ПК, що використовуються для спеціальних завдань. Це не тільки ігри, але і мультимедійні програми, графічні редактори, софт для монтажу відео і т. Д.

Принцип зростання продуктивності обумовлений у разі необхідності розділення завдань на декілька ядер. Кожна функція, запущена при роботі операційної системи, складається з декількох потоків. У 10-ядерних процесорах всі вони виконуються одночасно, на відміну від одноядерних CPU, де це відбувається послідовно. Однак сьогодні далеко не всі програми підтримують принцип поділу. Тому оптимізація додатка 10-ядерним процесором не завжди можлива.

Види CPU і особливості їх вибору

Можна виділити наступні види процесорів:

  1. 2-ядерні. Більше підходять для виконання простих завдань, запуску офісних додатків, серфінгу в інтернеті і перегляду відео.
  2. 4-8-ядерні. Цілком гідні середні варіанти. Комп'ютери з такими CPU дозволяють запускати гри і працювати з відеоредакторами. Щоб «вичавити» максимальну продуктивність з «заліза», потрібно правильно підібрати материнську плату, яка забезпечить розгін процесора.
  3. 10-ядерні. Найбільш просунуті варіанти, що забезпечують можливість запуску будь-якого софта. 10-ядерний процесор на 20 потоків дозволяє працювати зі спеціальними програмами і грати в найпотужніші гри.

Нехай не всі сучасні програми працюють за принципом поділу потоків, ми все-таки рекомендуємо вибирати більш потужні, 10-ядерні процесори на 20 потоків. Технології розвиваються, відповідно, цей недолік рано чи пізно буде усунутий. Електроніку, гаджети і комплектуючі для комп'ютерів завжди краще купувати з запасом потужності.

Наші переваги

Причини купити 10-ядерний процесор на 20 потоків в «КомпБест»:

  1. Якість. Ми займаємося продажем робочих комплектуючих від перевірених брендів. «КомпБест» пропонує не тільки 10-ядерні процесори, але і відеокарти, материнські плати, периферійне устаткування, готові збірки ПК, ноутбуки і т. Д.
  2. Доступні ціни. Вас не повинно лякати те, що техніка була у вжитку. Ми тестуємо всі деталі перед продажем, тому в їх працездатності можна не сумніватися.
  3. Гарантія на весь товар 6 місяців. При необхідності термін гарантійного обслуговування може бути збільшений до 1 року.
  4. Відсутність передоплати.

Для замовлення 10-ядерного процесора або іншої техніки оформите заявку на сайті або зв'яжіться з менеджером магазину.

Сортування:
Вгору