У магазині "CompBest" для покупців діють найбільш зручні умови повернення товару на ринку України.

Будь-яка комп'ютерна техніка, придбана на compbest.com.ua, може бути повернена або обміняна покупцем протягом 14 днів.

При цьому право повернення/обміну у покупця є безумовним і не залежить від причин: покупець має право повернути (обміняти) як товар з недоліками, так і товар у повністю належному стані без пояснень.

Умови повернення товарів належної та неналежної якості однакові.

Транспортні витрати на повернення/обмін оплачує наш магазин: для цього при відправці товару до нас на повернення вкажіть платником отримувача.

Ми обчислюємо 14-денний строк з дати фактичного отримання товару покупцем, а не з дати його відправки чи з дати оформлення замовлення.

Щоб встигнути скористатися правом повернення/обміну, покупцеві достатньо заявити про таке бажання протягом 14 днів з моменту отримання товару (ми фіксуємо таке бажання у вигляді створеного гарантійного звернення у системі). Наприклад, покупець може повідомити нас про намір повернути товар на 14-й день та відправити його на 16-й день - і це не буде вважатися пропуском строків.

Дані для відправки товару на повернення/обмін надаються покупцеві при фіксації наміру покупця повернути/обміняти товар та залежать від місцезнаходження складу, з якого товар був відправлений покупцю.

Після отримання та перевірки товару кошти повертаються покупцеві протягом 3 робочих днів. Повернення повної суми коштів можливе за умови, що товар не був пошкоджений покупцем.

Повернення коштів здійснюється на банківську карту покупця. Для замовлень, сплачених шляхом безготівкового розрахунку, кошти повертаються шляхом безготівкового платежу на реквізити компанії-платника. Для замовлень, сплачених шляхом оплати частинами, кошти (перший платіж) повертаються шляхом скасування оплати частинами.

Покупець має право протягом 14 днів обміняти буд-який придбаний у нас товар на інший: як дорожчий (з доплатою), так і дешевший (з поверненням нами переплати).