Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Квадратно-орієнтовані монітори

     В даному розділі каталогу нашого інтернет-магазину Ви знайдете монітори від таких брендів, як: Fujitsu-Siemens, Samsung, NEC і інші.

Монітори для ПК Fujitsu-Siemens

     Fujitsu-Siemens - азіатський бренд, який створює комп'ютерну техніку та мобільні пристрої. Це один з виробників, хто першим почав випускати монітори, оснащені джерелами додаткового живлення, вимикаються автоматично в режимі очікування. Відмітна особливість моніторів Fujitsu-Siemens - наявність технологій енергозбереження Zero-Watt. Вся лінійка моніторів цієї компанії відрізняється продуктивністю і якістю збірки. На окрему увагу заслуговує опис передачі зображення. Незалежно від діагоналі екрана, монітори підходять для роботи з графікою високої чіткості.

Монітори ПК Samsung

     Samsung - відомий виробник, який створив ряд ігрових, офісних, мультимедійних та професійних екранів для ПК. Кожен монітор Samsung, перед тим як потрапити на прилавки магазинів, проходити ряд тестів на відповідність стандарту ISO 9001. Якісна передача зображення досягається за рахунок впровадження технології Magic Upscale.

Монітори для ПК NEC

     NEC - японський виробник комп'ютерної техніки і електронного обладнання. Відмінною особливістю моніторів даного виробника можна назвати високу якість передачі зображень, а також утилітарний дизайн без «зайвих» елементів. Зовнішні панелі моніторів створюються з високоякісного пластику з матовою поверхнею. Блоки моніторів ультратонкі, за рахунок чого відрізняються легкою вагою. Основні підставки невеликі, за рахунок чого монітори стійко стоять на поверхні столу, але при цьому не займають багато місця.

Купівля монітора для комп'ютера в «КомпБест»

У каталозі нашого магазину представлено кілька моделей моніторів квадратної форми від різних виробників, але перед тим, як Ви вирішите квадратний монітор купити, подумайте, для яких цілей він Вам потрібен. Часом, немає сенсу витрачати гроші і купувати найдорожчу модель, якщо Ви працюєте виключно з офісною документацією. Для перегляду фільмів та ігор краще купити монітор з великою діагоналлю і високою роздільною здатністю.

Сортування:
Вгору