Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Монітори БУ


Мінімальна ціна: 899 грн

Максимальна ціна: 17400 грн

Кількість товарів: 170

Рейтинг товарів: 5 на основі 36 відгуків

     Важливим комплектуючих персонального комп'ютера є монітор, так як саме через нього відбувається сприйняття візуальної інформації користувачем. Монітори різних виробників відрізняються між собою набором технічних параметрів, через що у більшості покупців виникають труднощі при підборі необхідної моделі. Ми пропонуємо Вам скористатися нашими рекомендаціями щодо вибору монітора для комп'ютера.

За якими параметрами вибирати монітор для ПК? 

- Діагональ та формат. На сьогоднішній день найбільш популярними моніторами серед наших покупців стали широкоформатні. Пов'язано це з тим, що користувачам на них більш зручно переглядати фільми, працювати або грати. Завзятим геймерам, архітекторам, програмістам і фотографам рекомендуємо звернути увагу на пристрої, що володіють діагоналлю в 22 дюйми і більше. Монітори невеликого розміру відмінно підійдуть для бухгалтерії або юридичного відділу на підприємстві. Якщо Ви бажаєте купити монітори бюджетного сегмента, рекомендуємо звернути увагу на моделі з діагоналлю в 17-19 дюймів.

- Роздільна здатність. Найбільш затребувані серед покупців, як показує статистика, екрани з роздільною здатністю монітора FullHD 1920х1080. Його цілком достатньо для відображення якісного зображення при дотриманні оптимальної дистанції між користувачем і екраном.

Який монітор краще вибрати для домашнього користування?

      Підбираючи монітор для дому, зверніть увагу на те, чи можна його використовувати в якості TV, як екран для ігрової приставки. Всі монітори, представлені у нас на сайті, відрізняються якістю, відповідають вимогам міжнародної стандартизації, але при цьому продаються за демократичними цінами.

Купуючи монітор у нас Ви обов'язково отримаєте відмінний товар з прекрасною якістю картинки і в ідеальному стані за прийнятні гроші.

Сортування:
Вгору