Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Процесори

Вибір б/у процесора - один з основних кроків, з яким стикаються користувачі при самостійній збірці комп'ютера. По суті, CPU є «серцем» будь-якого ПК, тому його параметри впливають на швидкодію і продуктивність машини. Техніка та комплектуючі деталі з Європи, представлені в нашому магазині, характеризуються великим запасом міцності і доступною ціною.

Конструктивно такий пристрій складається з ядра, підкладки для фіксації деталей, кришки, що захищає основну частину та інші компоненти, кеш-пам'яті. В CPU від Intel також передбачається графічне ядро, але в процесорах від AMD цей елемент є не завжди. При виборі необхідно орієнтуватися на потужність, розрядність і сокет. CPU обов'язково повинен відповідати чіпсету материнської плати.

Основні параметри процесорів

При виборі пристрою потрібно враховувати наступні характеристики:

 1. Число ядер. Вибір кількості здійснюється відповідно до призначення комп'ютера. Найпопулярніші варіанти - на 4-8 ядер, але можна знайти і більш потужні CPU. При виборі необхідно враховувати покоління або кодове позначення ядра. Чим воно новіше, тим краще.
 2. Число потоків. Цей параметр впливає на продуктивність б / у процесора. Вибір кількості потоків також залежить від призначення комп'ютера.
 3. Частота CPU. Чим вище ця характеристика, тим більше операцій виконає пристрій за одиницю часу. Але потрібно враховувати, що дана величина не є основною. Сказати, яка частота краще, не вийде, так як, окрім цієї характеристики, є безліч інших змінних. Для ігрового ПК даний параметр повинен бути не менше 3 ГГц.
 4. Кеш-пам'ять. Від неї залежить швидкість обробки комп'ютером операцій. При отриманні даних CPU спочатку завжди звертається до кеш-пам'яті, тому вона трохи швидше ОЗУ.

Що стосується відмінностей між продуктами AMD і Intel, то вони, як правило, не дуже суттєві. Интеловские CPU довгий час були лідерами ринку, завдяки чому заробили гарну репутацію. Але сучасні процесори від AMD нічим не поступаються конкурентам в плані продуктивності і тепловіддачі. Вибираючи між цими двома брендами, звертайте увагу саме на характеристики.

Переваги співпраці з нами

Чому варто купити б/у процесор в «КомпБест»:

 1. Якість. Ми пропонуємо стару, але на 100% робочу техніку та комплектуючі. Всі деталі тестуються перед продажем. Для наших комплектуючих, привезених з Європи, характерний великий запас міцності.
 2. Великий вибір. У нас можна придбати не тільки старі процесори, але і жорсткі диски, материнські плати, оперативну пам'ять, відеокарти, а також ноутбуки та готові збірки ПК. Ми пропонуємо великий асортимент периферійного обладнання за прийнятними цінами.
 3. Економія. У нас можна дешево придбати будь-яку запчастину, заощадивши до 50%.
 4. Індивідуальний підхід. Ми пропонуємо професійну допомогу у виборі комплектуючих деталей. Наш менеджер безкоштовно проконсультує, щоб ви підібрали найбільш підходящий під ваші цілі CPU.
 5. Гарантія. Поширюється на всю техніку і деталі, становить 6 місяців. При необхідності гарантійний термін обслуговування можна збільшити до 1 року.
 6. Можливість покупки в розстрочку. Якщо не вистачає коштів на придбання техніки, ми завжди готові піти назустріч.
 7. Обмін і повернення. Якщо процесор з якихось причин не підійде, ви завжди зможете його повернути.

Крім того, ми працюємо без передоплати. Для оформлення заявки на покупку процесора заповніть форму на сайті або зв'яжіться з менеджером.

Сортування:
Вгору