Для потенційних партнерів пропонуємо наступні схеми співпраці з магазином "КомпБест":

1) Дропшиппінг наших товарів. Ви продаєте наш товар зі своєю націнкою від свого імені. Готуємо і відправляємо його замовнику ми, а після покупки перераховуємо Вам різницю в ціні.
АДАПТОВАНИЙ ФІД ТОП-ТОВАРІВ (формат yml-Rozetka)
Фід товарів оновлюється автоматично щоночі.
YML-каталог містить не усі товари з сайту, а тільки найбільш актуальні для покупки товари. Опис усіх товарів адаптовано під дропшипінг, а водяні знаки на фото відсутні.
Увага! На усі товари у прайсі уже встановлені націнки у порівнянні з цінами на сайті:
А) Системні блоки, комплекти (системний блок + монітор), моноблоки, неттопи, ноутбуки: +10%
Б) Монітори, сервери: +15%
В) Мобільні телефони: +10%
Г) Товари з розділу "Гаджети" (крім мобільних телефонів): +20%.

ПОВНИЙ НЕАДАПТОВАНИЙ XML-ФІД (присутні усі товари, які у наявності; націнки немає (ціна як на сайті); описи товарів не змінені; фото без водяних знаків). Фід товарів оновлюється автоматично щоночі.

Винагорода партнеру розраховується як різниця між ціною товару в прайсі (або будь-якою іншою ціною дропшипера) і ціною на сайті, а також плюс партнерський бонус у розмірі:
a) Системні блоки, комплекти (системний блок + монітор), моноблоки, неттопи: +300 грн
b) Ноутбуки: +350 грн
c) Сервери: +500 грн
d) Монітори: +100 грн
e) Товари з розділу "Гаджети" +100 грн
Приклад: партнером проданий ноутбук за 5500 грн, первинна ціна якого на сайті 5000 грн. Розмір винагороди: 5500 грн - 5000 грн + 400 грн = 900 грн.

Інформацію про отримане замовлення можна передати нам таким чином:

1) здійснити замовлення на сайті, вказавши у коментарях слово "DROP", вашу суму замовлення, адресу доставки, контактні дані фактичного отримувача (ПІБ + телефон) та номер банківської карти для майбутнього зарахування винагороди.

2) передати інформацію про замовлення іншим зручним письмовим способом (Viber, E-mail) із зазначенням даних, вказаних у п.1.
Виплата винагороди здійснюється на банківську карту партнера протягом двох робочих днів з моменту оплати замовлення фактичним покупцем (для відправок з наложенним платежем - з моменту отримання замовлення покупцем).

2) Робота по CPA-моделі для веб-майстрів. Ви рекламуєте наш сайт в Інтернеті і отримуєте винагороду за викуплене замовлення, якщо покупець перейшов на сайт саме за Вашим рекламним посиланням.
Посилання на наш оффер в найбільшій партнерській мережі "AdmitAD"
Розміри винагороди за CPA-моделлю:
А) Системні блоки і ноутбуки: 448 грн
Б) Сервери: 608 грн
В) Решту усі категорії (крім "Аксесуарів"): 128 грн

Переваги роботи з "КомпБест" для веб-майстрів:
- новий і дуже потрібний в умовах українського ринку продукт (недорога і якісна комп'ютерна техніка з гарантією), попит на який все більше зростає;
- високий розмір виплат за замовлення;
- виплати за замовлення у фіксованій сумі (замість %), що в умовах широкого цінового асортименту дає можливість більш достовірно оцінювати ефективність і коригувати ставки для рекламних кампаній;
- високий коефіцієнт конверсії за рахунок найбільшого серед конкурентів асортименту і наявності всіх можливих способів оплати і доставки замовлення (в тому числі самовивозу, оплати частинами, безготівкового розрахунку), а також понад 1000 реальних відгуків в Google, Facebook і Prom;
- низький відсоток неоплачених замовлень, який досягається завдяки актуальній наявності, швидкій відправці товару (протягом 1-2 днів з моменту замовлення), повністю безкоштовній доставці і щоденній системі контролю якості сервісу (перевірка роботи всіх менеджерів по кожному замовленню або ліду);
- "КомпБест" - зареєстрований і швидко зростаючий бренд з 5-річною історією, якому вже довіряють десятки тисяч українців. Ми також продаємо на Rozetka і сертифіковані на Prom;
- ми гарантуємо максимальну чесність і відкритість у роботі та прагнемо заробляти разом з вами, працюючи на довгострокову перспективу.

 

3) Дропшипінг Ваших товарів. Ми безкоштовно розміщуємо Вашу продукцію у себе на ресурсах і передаємо до Вас в обробку вже готові замовлення з нашою ціною. Після отримання грошей Ви повертаєте нам нашу частину.

 

4) Надання місця для самовивозу наших товарів. Якщо у Вас є офіс або приміщення і Ви займаєтеся комп'ютерами (продаж, ремонт) - ми готові відправляти наш товар Вам, а Ви покажете і продасте його нашому замовнику, який прийде забрати комп'ютер. Сума винагороди від 200 грн за одну продаж.

Пишіть на buy@compbest.com.ua