Великий запас робочого ресурсу та можливість довгі роки радувати свого власника злагодженою та безперебійною роботою - особливо важливі для характеристики сучасної комп'ютерної техніки. З одного боку - технологічний прогрес змушує вдосконалювати пристрої для роботи з інформацією, а з іншого - кожному хочеться бути впевненим, що його ПК не підведе в самий відповідальний момент.

Інтернет-магазин системних блоків ПК «КомпБест», враховуючи вищесказане, вирішив нагадати своїм клієнтам, що вони повинні звертати увагу при виборі комп'ютера. Пам'ятайте, наші фахівці завжди допоможуть вам, тому не соромтеся запитувати. Володіти повною інформацією про товар - ваше право!

Отже, як перевірити новенький комп'ютер? По-перше, ретельно ознайомтеся з усіма супровідними документами, де зазначається повна комплектація пристрою. Дуже важливо звірити зазначені в документах дані з реальним замовленням, адже, за відсутності хоча б однієї (і на перший погляд, зовсім неважливою) деталі, вам можуть відмовити в ремонті по гарантії.

Наступний етап перевірки відбувається вже в домашніх умовах. Вам необхідно здійснити «ревізію» процесора, оперативної пам'яті, відеокарти, вінчестери і мультимедіа. Для цього одночасно натисніть клавіші Win» і «Pause / Break». Ця комбінація відкриває вікно, де вказані основні дані та властивості операційної системи, користувача ПК та іншого обладнання.

При купівлі дізнайтеся у фахівців, була обрана вами техніка тестування, які програми для цього використовувалися і результати тестів. Ніхто не забороняє вам самостійно провести тестування власного ПК. Для цього потрібно небагато - необхідні знання про компоненти комп'ютера і принципами їх роботи, а також відповідні програми. Найчастіше проводять такі тестування пам'яті, відеокарти, жорсткого диска. Досить часто застосовують загальний тест комп'ютера, який до всього сповіщає про працездатність процесора і блоку живлення.

Багато хто скаже, що сьогодні користуватися дисками для передачі інформації не актуально і не практично, так як для цього існують компактні і цікаві в дизайні флешки. Але дисковод і процес читання дисків (по можливості - дисків) також необхідно перевірити.

Безпосередньо в магазині у вас буде можливість протестувати всі USB і аудіо входи / виходи. По можливості візьміть із собою флешку, навушники і мікрофон. В крайньому випадку - попросіть їх у продавців. З несправними роз'ємами, наприклад, важко буде налагодити зв'язок через Skype для бізнес-переговорів або спілкування в особистих цілях.

Не останню роль в якісній роботі комп'ютера грає його зовнішній вигляд. Важливо, щоб на корпусі не було подряпин, тріщин, іржі, забруднень та інших дефектів. Це ж правило діє і відносно ПК б/у стан, адже навіть техніка, колишня у вживанні, повинна мати належний і працездатний вигляд.

Як бачимо, щоб стати «знавцем» у світі комп'ютерної техніки не так багато потрібно пам'ятати і вміти. Ще краще - налагодити тісні зв'язки з надійним і добросовісним постачальником, наприклад з «КомпБест». Ми пропонуємо комп'ютери широкого спектра використання (від офісних моделей до ігрових, системні блоки, ноутбуки, а також комплекти з Німеччини, Австрії, Нідерландів.

Відчуй себе впевненим і успішним з технікою європейського рівня!