Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Системний блоки Intel Core i7

Системний блок на базі процесора Intel Core i7 призначений для виконання будь-яких типів завдань. Його можна використовувати для роботи і розваг. На ньому можна грати, дивитися фільми, проводити стрім, спілкуватися в соціальних мережах, запускати додатки для роботи з графікою, кодом та ін. Процесор Core i7 відноситься до топ-класу. Його виробництво почалося в 2008 році з моделі Nehalem, яка прийшла на зміну Core 2. Він неодноразово змінював свою архітектуру - на даний момент випускається 10-е покоління Ice Lake.

Назва Intel Core i7 не відображує технічні характеристики процесора або його мікроархітектуру. Це ім'я торгової марки, під якою випускається деталь топ-класу, що перевершує по продуктивності і потужності моделі i3 і i5 від Intel. Системний блок на базі цього процесора розрахований на роботу в 5-7 років, він буде тягнути все сучасні ігри та програми.

Комп'ютери з Європи

При всіх перевагах «Інтел Кор ай7» у нього є серйозний недолік - висока ціна. Цей «камінь» коштує на 20-40% дорожче, ніж процесори від AMD, але при цьому відрізняється оптимальним співвідношенням ціни і якості. У разі нестачі бюджету на новий блок зверніть увагу на б/у моделі з Європи. Вони стоять на 30-50% дешевше, а їх якість перевершує ті моделі, які реалізуються в Україні.

В європейських країнах до комп'ютерів та іншої побутової техніки відносяться не так, як в нашій країні. Українці експлуатують апаратуру до останнього, після чого віддають в ремонт, вичавлюючи з обладнання все можливе.

В Європі люди змінюють обридлі їм аксесуари на нові або купують нові моделі по акції, а старі продають за мінімальну ціну. В європейських країнах поширена послуга лізингу техніки для бізнесу: компанія не набуває комп'ютери, а бере їх «в оренду», оплачуючи повну вартість за 3-5 років, після чого проводиться заміна обладнання.

Переваги покупки

Якщо ви вирішили купити неновий системний блок з Європи на базі Intel Core i7, то звертайтеся в компанію «КомпБест». Ми реалізуємо перевірену б/у техніку і даємо на неї офіційну гарантію на 6 місяців. Наші переваги:

  1. Кожен системний блок Intel Core i7 повністю перебирається, чиститься від пилу, проводиться заміна термопасти. Потім він тестується на підвищених навантаженнях, що дозволяє визначити працездатність всіх вузлів.
  2. Великий вибір комп'ютерної техніки Intel Core i7, можливість вибрати відповідні комплектації, придбати монітори, оргтехніку, моноблоки і програмне забезпечення з установкою і налаштуванням.
  3. Детальні консультації кваліфікованих інженерів, допомога з підбором комп'ютерів на процесорі Intel Core i7, відправка техніки в будь-який населений пункт України «Нової поштою» і іншими транспортними компаніями.
  4. Досвід роботи більше 5 років. У нас працюють кваліфіковані інженери-електронники, а 75% наших клієнтів переходять в категорію постійних.
  5. Можливість розширення гарантії на системний блок Intel Core i7 від 6 місяців до 1 року за додаткову плату.

Щоб купити системний блок Intel Core i7, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Ми працюємо без перерв і вихідних.

Сортування:
Вгору