Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Системні блоки Intel Core i3

Системний блок на базі процесора Intel Core i3 призначений для виконання широкого спектру завдань. Він може використовуватися для навчання, розваг і роботи. Володіє хорошою продуктивністю. На ньому можна дивитися фільми в HD- або 4К-якості, грати в сучасні ігри, запускати важкі додатки, вести стрім або обробляти графіку.

Intel Core i3 - це процесор компанії «Інтел», виробництво якого почалося в 2010 році. Він побудований на архітектурі x86-64, на даний момент випускається 11-е покоління, яке носить назву Tiger Like. Даний процесор належить до класу початкових або середніх. Він прийшов на зміну застарілому Core 2 Duo. У ньому є вбудований графічний процесор, що дозволяє використовувати системний блок без відеокарти.

У 2017 році був проведений масштабний офіційний тест процесорів «Інтел Кор ай3», який показав, що вони успішно конкурують з більш дорогими i7. При цьому різниця в ціні між ними досягає 200-300%. Їх цілком достатньо для побутового використання, а при необхідності можна провести розгін за рахунок розблокованого множника.

Комп'ютери з Європи

Компанія «КомпБест» займається реалізацією б/у системних блоків на базі процесора Intel Core i3 з Європи. Дані комп'ютери мають наступні переваги:

  1. Якісні деталі. Всі виробники випускають комплектуючі підвищеної якості для європейських країн. Вони служать по 7-10 років, тоді як товари, представлені на українському ринку, приходять в непридатність через 3-5.
  2. Офіційна збірка. На сайті представлені системник Intel Core i3 від виробників HP, Dell, Fujitsu, Hyundai, Frontier і ін.
  3. Доступна ціна. Вартість б/у техніки на 30-50% нижче, ніж нової. При цьому за співвідношенням ціни і якості, що були у вживанні системні блоки перевершують нові.
  4. Офіційна гарантія 6 місяців. При необхідності можна замовити розширену на 1 рік. Якщо за цей термін комп'ютер Intel Core i3 прийде в непридатність, то ми безкоштовно відремонтуємо його.
  5. Повне обслуговування системних блоків перед продажем. З них видаляється пил, проводиться заміна термопасти. Інженери перевіряють працездатність комплектуючих і тестують їх на високих навантаженнях, щоб виключити появу збоїв в роботі.

Комп'ютери Intel Core i3 знаходяться в хорошому технічному стані, частина з них практично не експлуатувалася.

Як замовити

Щоб купити системний блок на базі процесора Intel Core i3, вивчіть каталог і виберіть відповідні під ваші вимоги моделі, виходячи з кількості оперативної пам'яті, жорсткого диска, відеокарти і ін. Зробити замовлення можна через корзину або по телефону.

При необхідності інженери можуть змінити конфігурацію комп'ютера на базі процесора Intel Core i3, підібрати під нього якісний монітор, принтер та інші аксесуари. Ми здійснюємо доставку товару по всій Україні за допомогою «Нової пошти» та інших транспортних компаній. Передоплата не потрібна: замовлення оплачується тоді, коли ви отримали товар і оглянули його.

Сортування:
Вгору