Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Системні блоки HP для роботи БУ

Робочі комп'ютери HP б/у - гідна альтернатива новому пристрою. По-перше, ціна техніки, що була у використанні, на 50-70% нижче, ніж вартість аналога, недавно надійшов у продаж. По-друге, на відміну від нових пристроїв, на б/у PC встановлено програмне забезпечення, і вони повністю готові до роботи відразу після покупки. По-третє, техніка, що була у використанні, не має заводський брак і прихованих дефектів. По-четверте, б/у ПК Hewlett Packard для роботи характеризуються еталонним якістю збірки. Після покупки користувач зможе використовувати персональний комп'ютер 5-10 років.

Що враховувати при покупці робочого комп'ютера HP

Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент моделей ПК: для ігор і домашнього використання, для вирішення базових або складних офісних завдань. У всіх випадках вибирають ПК за технічними характеристиками, серед яких мають значення:

  • тип мікропроцесора і кількість ядер. Для роботи з редакторами (графічні, відео) знадобиться потужний ПК - 4-ядерний з частотою від 3 ГГц, для запуску програми 3D-моделювання - 6-ядерний;
  • тип (DDR 2, DDR 3, DDR4, DDR5 - чим вище цифра, тим краще продуктивність) і обсяг (2, 4, 6, 8, 12, 16 Гб) оперативної пам'яті. Графічні та відеоредактори взаємодіють саме з оперативкою. Чим вище її обсяг і частота, тим краще працює ПК HP при багатозадачності (без зависань, швидше за завантажуються всі програми). Для вирішення базових офісних завдань буде досить 4 Гб;
  • тип (інтегрована/дискретна, GDDR3, GDDR5, GDDR5) і обсяг відеокарти. Для роботи з програмами 3D-моделювання та відеоредактором потрібен потужний виділений графічний адаптер з пам'яттю від 3 Гб. Для вирішення базових офісних завдань або для запуску Photoshop можна обійтися і інтегрованою відеокартою;
  • тип вінчестера (HDD або SDD). Для роботи з графікою користувачеві знадобиться жорсткий диск з великим обсягом - 2 Тб;
  • діагональ монітора. Для роботи з графічними та відеоредакторами ідеально підійде екран з діагоналлю від 23 дюймів. Для офісних програм (Word, Excel) досить монітора з розміром 20 дюймів.

Важливе значення має комплектація робочого комп'ютера HP. Інтернет-магазин «КомпБест» надає можливість своїм покупцям замовити індивідуальне конфігурація PC. При необхідності фахівці поліпшать робочий комп'ютер HP: додадуть ОЗУ, збільшать жорсткий диск або поставлять другий, укомплектують техніку аксесуарами (мишка та ін.).

Ключові переваги робочого комп'ютера з Європи

Hewlett Packard - виробник зі світовим ім'ям. Під цим брендом випускають PC, які характеризуються:

  • еталонним якістю збірки;
  • високою продуктивністю;
  • багатофункціональністю;
  • великим експлуатаційним ресурсом;
  • надійністю.

Каталог інтернет-магазину «КомпБест» включає ПК HP, які пройшли багатоступеневу перевірку. У нас ви зможете купити робочий комп'ютер для вирішення різних завдань. Ціна техніки б/у залежить від її стану, технічних характеристик, комплектації. Доставка замовлення здійснюється безкоштовно в будь-яке місто України. Звертайтеся!

Сортування:
Вгору