Пошук по торрентам (програма HAL)

   Торренти - найпростіший, зручний і доступний спосіб пошуку і завантаження контенту. Не дивлячись на тиск провладних структур, що захищають авторські права, читай монополістів, торренти продовжують успішно розвиватися. Єдине, що їм не вистачає, це якоюсь централізованої системи, здатної забезпечити альтернативні варіанти пошуку файлів.
   Заповнити цю прогалину може програма HAL, що представляє собою просунутий пошуковик торрентів. Завдяки цій чудовій програмі Ви зможете шукати потрібний вам контент відразу на декількох десятках трекерів, навіть не відкриваючи браузер. HAL має все, що Вам потрібно.
   HAL (розшифровується як Has Any Link) - це спеціальна програма, призначена для швидкого і зручного пошуку і завантаження торрент-файлів в мережі Інтернет.
   Назва програми вибрана не випадково. Завдяки реалізованому в ній інноваційному механізму пошуку, HAL дозволяє всього за кілька натискань, знайти потрібний торрент-файл практично на будь-яку тему. Програма HAL буде корисна всім тим, хто так чи інакше користується торрентами.
   HAL - це десктопна програма, але працює в зв'язці з Інтернетом. Вона облаштована зручним інструментарієм для пошуку файлів по торрент-трекерах. Щоб знайти в лічені секунди саме те, що потрібно, в програмі є фільтри, значно звужують область пошуку. Не виходячи за межі програми HAL, роздачі торрент-трекерів можна переглядати у вбудованому внутрішньому браузері. Прямо в програмі можна стартувати завантаження зацікавили файлів: HAL запускає встановлений на комп'ютері торрент-клієнт, який тут же почне скачування потрібного файла. Програмою підтримується пошук торрентів за категоріями з фільтрацією, перегляд роздачі у вбудованому браузері, скачування торрент-файлів і передача їх клієнту, робота з Magnet-посиланнями, автоматичні авторизація та збір популярних роздач з найбільших трекерів.
  Пошуковик має мінімалістичний інтерфейс з підтримкою англійської та російської мов. У верхній частині робочого вікна розташована панель інструментів, що містить поле для введення запитів, а також різні налаштування сортування. Велика нижня частина є основною робочою областю, де виводяться результати пошуку. Крім назви роздачі HAL також показує розмір файлу, дату (якщо доступна), категорію контенту, поточну кількість сідерів і лічерів і URL-адрес торрент-трекера. За один раз виводиться приблизно по тридцять роздач. Якщо Вам потрібно отримати більше результатів, на панелі інструментів вкажіть потрібне число сторінок і натисніть кнопку «Пошук». Також Ви можете впорядкувати результати пошуку торрентів по сайтам, типу контенту, розміром і датою.
   У контекстному меню результатів пошуку програми HAL є команда збереження торрент-файлу. Ця команда допоможе зберегти торрент-файл у форматі «.torrent» або magnet-посилання в текстовому файлі «.txt», яку потім можна буде скопіювати і відкрити в торрент-клієнті. Торрент-файл або код magnet-посилання можна надіслати другу в онлайні, якщо йому, наприклад, знадобиться допомога в пошуку того чи іншого файлу. Отже, на вибране викликане контекстне меню тиснемо «Зберегти торрент-файл». Також можна скористатися кнопкою цієї команди в таблиці результатів пошуку, вона знаходиться перед назвами файлів.
   Magnet-посилання зберігаємо в файл «.txt».
   Коли з'явиться необхідність в скачуванні файлу або відправці magnet-посилання іншому користувачеві, відкриваємо раніше збережений текстовий файл і копіюємо код magnet-посилання.
   Потім її або відправляємо товаришеві, або вставляємо у власний торрент-клієнт. У нашому випадку обраний один з кращих торрент-клієнтів BitComet, і у нього кнопка виклику вікна для вставки кодів скачування є прямо на панелі інструментів. Код magnet-посилання вставляємо в відкрите поле введення.
   Процес зкачування зі збереженого раніше торрент-файлу можна запустити, відкривши його в торрент-клієнті.
   Якщо фільм планується до перегляду пізніше, торрент-файл з розширенням «.torrent» необхідно зберегти, потім відкрити його за допомогою десктопного плеєра плеєр ACE Player HD.

   Дивитися фільми в онлайні можна прямо з результатів пошуку HAL. Для цього в тих роздачах, де для завантаження передбачений торрент-файл, а не magnet-посилання, перед назвою є кнопка Play. Її натискання відкриє вибраний фільм в десктопном ACE Player HD.
   Додатково є можливість пошуку по конкретним торрентам. З інших переваг HAL варто згадати автооновлення, редагування груп сайтів і контенту, створення резервних груп профілів, підтримку прихованого режиму, а також гнучкість налаштувань самої програми. При всіх своїх перевагах HAL є безкоштовний. Завантажити актуальну версію програми ви можете з сайту розробника www.bithal.com. Працює пошуковик з усіма популярними версіями ОС Windows.
   Разом, основні переваги системи HAL в порівнянні з використанням звичайного браузера:
1. Значна економія часу за рахунок пошуку інформації одночасно на всіх обраних трекерах.
2. Зберігання паролів від трекерів і автоматична авторизація користувача на трекерах у разі пошуку інформації за допомогою HAL.
3.
Відсутність сторонньої інформації, нав'язливої ​​реклами, спливаючих вікон та іншого сміття.

4. Швидке отримання результатів пошуку і можливість їх швидкого і ефективного аналізу.
5. Можливість переглянути або перейти на web-сторінку, яка містить знайдений матеріал.
6. Завантаження потрібного торрент-файлу лише в одне натискання кнопки.
   Відкриваємо програму HAL
   При першому запуску програма попросить створити профіль (папку).
   У вікні програми, в рядку пошуку, пишемо назву того, що хочемо знайти. Можна також призначити область пошуку (фільм музика і т.д.) і натискаємо «знайти».
   У результатах пошуку вибираємо необхідне і дивимося швидкість завантаження. Якщо не влаштовує - видалити її з торрент-клієнта і запускаємо наступну. Увага! Звертайте увагу на розмір файлу.
Пошук файлів
   У базі програми HAL присутній близько 30 торрент-трекерів, за якими здійснюється пошук файлів. Які конкретно торрент-трекери увійшли в базу програми, можна побачити у вкладці «Персональний пошук».
  У базі програми HAL присутні торрент-трекери як з авторизацією, так і без неї. Щоб мати доступ до контенту торрент-трекерів, де необхідно ввійти в систему, необхідно ввести їх дані авторизації. Тиснемо кнопку із зображенням ключа, вибираємо потрібний торрент-трекер зі списку, двічі клацнувши відкриваємо форму для введення даних авторизації і, власне, вводимо свій логін і пароль.
  Тепер можемо приступати до пошуку файлів. Ключові слова шуканих файлів вводяться в графу «Запит». Програма HAL здійснює пошук по торрентам, використовуючи пошукову систему Google, тому при введенні початкових символів шуканого побачимо, як і при роботі з самим пошукачем, спливаючі підказки.
   Після натискання клавіші «Enter» або кнопки пошуку побачимо результати пошуку, відсортовані за релевантністю. Натисканням на кожну окрему графу таблиці результати пошуку можемо впорядкувати за відповідним критерієм. Наприклад, як в нашому випадку: якщо ми шукаємо фільм, логічно буде впорядкувати знайдені файли за їх розміром, щоб не витрачати час на перегляд роздач трейлерів, саундтреків, книг і інших категорій файлів, які нам не потрібні в даний момент. У цьому випадку можемо відразу приступити до перегляду роздач файлів з найбільшим розміром.
   Якщо фільми краще сортувати за розміром файлу, то, наприклад, дистрибутиви операційних систем бажано сортувати за датою публікації роздачі на торрент-трекер. У цьому випадку передбачається, що збірка системи буде свіжою, з інтегрованими оновленнями. Але це, звичайно ж, не правило, у свіжій роздачі може виявитися і повна нісенітниця. У будь-якому випадку, вибираючи дистрибутив будь-якої операційної системи - Windows, Linux, Android, Mac OS - необхідно уважно читати опис. Перед встановленням збірок Windows, викачаних з торрент-трекерів, бажано їх тестувати на віртуальній машині.
   Результати пошуку можна відфільтрувати за Сідерам: так, чим більше сідерів знаходиться на роздачі файлу, тим, відповідно, швидше цей файл зкачається.
   Але в будь-якому випадку сортування результатів пошуку тільки по одному параметрі все одно залишає величезний фронт роботи для вибору конкретних шуканих файлів. Тому звузимо цей фронт за допомогою наявних в програмі HAL-фільтрів. Отже, для прикладу поставимо завдання знайти свіжий дистрибутив Windows 10. На панелі інструментів програми HAL вгорі виставляємо такі фільтри:
Запит: Windows 10,
Сайти: російськомовні (якщо шукаємо русифіковану збірку),
Контент: програми.
   Другий стовпчик фільтрів дозволяє виставляти приблизний розмір шуканих файлів, але цей інструмент краще використовувати для пошуку фільмів, щоб в результатах пошуку НЕ мерехтіли трейлери. У випадку з збірками операційних систем фільтр максимального розміру не варто використовувати і орієнтуватися на нього в результатах пошуку. Єдине, що можна виставити, так це мінімальний розмір - 2-3 Гб. Як правило, дистрибутиви Windows 7, 8.1, 10 з маленьким розмірами - це урізані збірки, які збирачі клепають для малопотужних комп'ютерів, прибираючи звідти частину функціоналу. Чому не варто обмежуватися фільтром максимально допустимого розміру дистрибутива системи і орієнтуватися на нього в результатах пошуку? Часто до складу однієї роздачі на торрент-трекер входить дистрибутив і 32, і 64-бітної Windows, а вже при відкритті торрент-файлу в торрент-клієнті користувач може вибрати - скачати або обидві версії, або тільки одну з них.
   Третій стовпчик фільтрів дозволяє виставити дату публікації роздачі на торрент-трекер. І оскільки в нашому випадку шукається дистрибутив Windows 10, виставимо невеликий період - з початку цього року.
Все - фільтри задані, тиснемо кнопку пошуку і задовольняємося максимально придатними результатами пошуку, де вгорі будуть знаходиться релевантні видачі.
   Найбільш поширені пошукові системи
1. Пошуковик TSearch.me - «заточений» на пошуку торрент-файлів і «магнітних» посилань на найпопулярніших російських торрент-трекерах. У пошуковій базі цього пошуковика їх, на хвилиночку, більше трьохсот! Так що шанс знайти і завантажити шуканий файл (якщо він існує) дорівнює, практично ста відсоткам.
http://tsearch.me/
2. Пошуковик Torrpeda.org - велика пошукова база роздач з популярних російських торрент-трекерів, плюс, детальна інформація про відвантажені файли.
https://torrents.me/site/torrpeda/
3. Пошуковик Tracker.ru - це безкоштовний пошуковик по кращим російським торрент трекера. За допомогою проекту Трекер.Ру ви можете знайти торрент-роздачу, що Вас цікавить. Достатньо лише ввести свій пошуковий запит, і ви побачите список відповідних роздач на найпопулярніших російських торрент-трекерах.
http://tracker.ru/user/login
4. Пошуковик Playble.me - це пошукова система торрентів, в реальному часі, що дозволяє миттєво сканувати найбільші російськомовні торрент-трекери. Моментальний пошук надає найкращі результати і можливість відразу ж завантажити цікавить фільм, музику або програму, без реєстрації та за бажанням без відвідування сторінки трекера, з якого проводитиметься скачування. Так само завдяки спеціальним фільтрам ви можете відсіювати непотрібні вам торренти, сортувати за різними критеріями, впорядковувати за кількістю сідерів, або розміром вихідного файлу. Віджети новинок, популярне, і їх фільтри, допоможуть вам дізнатися, коли чергова новинка стане доступна в хорошій якості.
http://ww12.playble.me/
   Пошуковик Bitsnoop (тепер Zoogle: https://zooqle.com/) - один з кращих на даний момент. Пошуковик оновлює інформацію про нові надходження на відкриті (там, де не потрібна реєстрація) торрент-трекери кожні 20 секунд. Для кожного завантаження даються додаткові джерела зкачування. Всі знайдені посилання на торренти РОБОЧІ (правда, майте на увазі, що деякі, особливо рідкісні можуть не завантажуватися, через відсутність сідерів в мережі)! Битих посилань не буває! В цьому ви можете бути впевнені на, все 100%! Аскетичний вигляд пошуковика і ніяких спливаючих вікон і рекламних банерів. Крім торрент-файлів, на кожне завантаження дані і альтернативні магнітні посилання. Є можливість онлайн перегляду (відео) і прослуховування (аудіо) скачуваних файлів (стрімінг на торрентах). Але для цього, правда, потрібно встановити спеціальний плагін. Є і один прикрий мінус - відсутність російського інтерфейсу. Але це анітрохи не заважає. Якщо все-таки хочете «шоб по-російськи», то заходите на сайт пошукача Bitsnoop через браузер Google Сhrome. У цьому браузері є функція автоматичного перекладу іноземних сайтів.
https://bitsnoop.com/
6. Пошуковик Picktorrent.com - це дуже перспективний пошуковик. Є можливість стрімінга (перегляду онлайн). Тут дано посилання на його російськомовну версію.
https://www.picktorrent.com/
7. Пошуковик Torrentino.com - це монстр пошуку. Одна з моїх улюблених пошукових машин. За твердженням творців шукає по всіх існуючих відкритим (не вимагає реєстрації для зкачування) трекерам в світі.
https://www.torrentino.com/
8. Пошуковик Torrtilla.ru - пошукова система по торрент-трекерам, яка здійснює пошук «на льоту». Це розумна пошукова система, яка використовує складні алгоритми для пошуку, щоб забезпечувати Вас свіжими роздачами на кожен день.
http://torrtilla.ru/
9. Пошуковик Кінопортал - це пошук фільмів і серіалів практично по всім кращим російськомовним торрент- трекерам. Будьте пильні! На цьому сайті багато «нехорошою» реклами та банерів. 
http://ww25.kinoport.net/torrent.html
10. Пошуковик Torrentz.ru (Bittorrent) - це теж хороший пошуковик по торрентів. Мінус - інтерфейс сайту англійською.
https://bittorrent.am/
11. Пошуковик Nowtorrents.com - дуже хороший пошуковик по торрент-трекера. Мінус, як і у попереднього - немає підтримки російської мови. Але російські роздачі знаходить без проблем.
http://seen-on-screen.thewhizmarketing.com/?chid=394&oid=618&crid=5485&pubid=1318991&subid=367933832206
12. Пошуковик Torrentz - дуже хороший пошуковик по торрентів. Шукає торренти одночасно на безлічі трекерів.
http://torrentz.eu/
13. Пошуковик ScrapeTorrent - англомовна пошукова система для пошуку якісних торрентів (з 19 лютого періодичні проблеми з відкриттям).
http://scrapetorrent.com/
14. Sky torrents: https://www.skytorrents.in/
Fileek: http://fileek.com/
Pikabu: https://pikabu.ru/story/torrent_poiskovik_4731705
Cinemate: http://cinemate.cc/
YaCy: https://yacy.net/en/index.html
HAL: http://www.bithal.com/
ГуртомТолока-торент-трекер: https://toloka.to/
https://www.hurtom.com/portal/