Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

БУ комп'ютери Dell з Європи

Більшість з нас, плануючи придбати ПК, переслідує дві мети. Перша - стати володарем продукції дуже високої якості, другий - не переплатити. Для реалізації такої схеми у нас, в компанії CompBest, запропонований компромісний варіант - б / у комп'ютери Dell з Європи. Але чи є впевненість в тому, що стара техніка не вийде з ладу відразу після того, як ви її купите? Така гарантія існує, але за умови, якщо ви звернетеся до офіційного інтернет-магазин компанії «КомпБест».

Якісний товар - це завжди вигідна покупка

Вторинний ринок комп'ютерів затребуваний у всьому світі. Наша команда робить все, щоб переконати українців у перевагах покупки техніки, яка експлуатувалася, але знаходиться у відмінному стані. Створюємо унікальну можливість стати володарями ПК «Делл» б / у, збірка яких здійснена на заводі-виробнику. При цьому на кожну товарну одиницю, привезену з Європи, ми даємо гарантію якості.

Системні блоки комп'ютерів Dell комплектуються по-різному, що визначає технічні характеристики. В тому числі:

  • конфігурація і продуктивність відеокарти;
  • процесор: сокет, кількість ядер, частота, серія та інше;
  • тип і розміри жорсткого диска;
  • блок живлення;
  • число портів, через які до системнику підключається додаткове обладнання.

З комп'ютерами Dell, привезеними для вас з Європи, ви зможете ознайомитися в каталозі. Крім того, у нас допускається модифікація, але тільки проводиться вона в межах сокета процесора. Ви можете поміняти його на більш потужний, а також додати дискретну відеокарту, розширити оперативну пам'ять, провести інші удосконалення. Наші фахівці допоможуть вам це зробити, проконсультують по цікавлять технічних питань.

Клієнтоорієнтованість рухає нас вперед

Даючи можливість покупцям з дуже обмеженим бюджетом користуватися якісними комп'ютерами кращих брендів, офіційний інтернет-магазин компанії «КомпБест» зайняв особливу нішу на ринку України. У нас завжди великий вибір ПК Dell б / у, доставлених з Європи за різною ціною. Пропонуємо як супербюджетних версії, так і варіації, наближені до преміальних.

Людина, який звернувся до нас, не повинен піти без покупки. Будьте впевнені: якщо вас цікавить комп'ютер Dell, наша команда докладе всіх зусиль, щоб ви отримали системний блок в конфігурації, ідеальною для вас. За такий підхід нам довіряють, і дуже великий відсоток наших клієнтів повертається знову. З нами охоче співпрацюють не лише пересічні громадяни, а й підприємства. Чекаємо в статусі нашого клієнта і вас! У нас багато пропозицій, і менеджери інтернет-магазину «КомпБест» готові їх обговорити з вами вже зараз!

Сортування:
Вгору