Як прискорити роботу комп'ютера? Досить часто це питання можна прочитати на просторах Інтернету. Відповідь Ви знайдете практично на всіх сайтах інформаційних технологій. Суть рад однакова, тільки написано іншими словами.

Фахівці Інтернет-магазину "КомпБест" теж не будуть вигадувати "абрукадабру", а дадуть 7 основних порад як зробити, щоб Ваш ПК "літав, як метелик".

  1. Вимкніть непотрібні програми. Переходьте в Диспетчер завдань або натискаєте: Пуск-Стандартні-Виконати, введіть msconfig і ОК. Далі обираєте пункт Автозавантаження. Тепер Ви бачите список програм, які відкриваються автоматично при включенні комп'ютера. Вибираєте непотрібні Вам і відключаєте їх. Таким чином ви заощадите пам'ять диска.
  2. Безкоштовні програми для очищення систем. Про "Сcleaner" не знають, напевно, тільки бабусі. Ця програма не тільки видаляє сміття з кошика, але і непотрібні файли "столітньої" давності, кеш інтернет-сторінок, тимчасові файли та іншу "супер Неважливу інформацію, яка засмічує жорсткий диск і уповільнює роботу комп'ютера.
  3. Більше оперативки" на жорсткому диску. Будьте щедрими! Додайте ще 2-3 гігабайти оперативної пам'яті на жорсткий диск, а комп'ютер скаже Вам спасибі! Всерівно більшу частину інформації (фільми, музика, зображення) ми не беремо, а переглядаємо онлайн.
  4. Заміна жорсткого диска. Погодьтеся, жорсткий диск коштує набагато дешевше ніж комп'ютер, який ви розіб'єте від злості, якщо він буде "повзати як черепаха"? Так чи не краще купити новий диск, більш об'ємний і швидкий? Як варіант купіть твердотільну пам'ять SSD, вона дорога, зате система працювати в кілька разів швидше!
  5. Все частіше користувачі ПК нехтують антивірусними програмами. Просто встановлюють у браузері "Adblock", який, на хвилиночку, безкоштовний, блокує тільки рекламу в Інтернеті і зовсім не захищає комп'ютер від вірусів. Тому антивірус встановлюйте обов'язково, можна навіть безкоштовний, але має мільйон позитивних відгуків.Крім того, час від часу Windows просить Вас оновлювати програми, не забувайте виконувати його прохання. І сам Windows оновлюйте раз в 2-3 року.
  6. Драйвер. Якщо Вам знайомі слова "Доту", "Лінійка", "Фотошоп", "Ілюстратор", то Ви знаєте, що потрібно оновлювати драйвери, інакше ви просто не завантажили цю сторінку. І правильно робите, драйвери за можливості необхідно оновлювати для стабільної і швидкої роботи операційної системи.
  7. Дефрагментація жорсткого диска – процес оновлення та оптимізації логічної структури розділу фізичного диска, з метою забезпечити зберігання файлів в безперервній послідовності кластерів.

Програма дефрагментації, встановлена Windows за замовчуванням, не дуже досконала. Краще вибрати іншу програму для дефрагментації з безлічі аналогів. Деякі просунуті утиліти дефрагментируют також завантажувальний розділ жорсткого диска, що значно прискорює запуск комп'ютера.

Перераховані вище поради більшою мірою стосуються ОС Windows, хоча деякі з них можуть стати в нагоді користувачам інших систем.

І наостанок, Ви не хочете купити комп'ютер бо, ноутбук або системний блок? Якщо так, то відвідайте Інтернет-магазин "КомпБест".

У них хороший асортимент комп'ютерної техніки з Німеччини, Австрії, Нідерландів (Fujitsu-Siemes, Dell, HP). Дешеві ціни і ніяких передплат!