Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Ігрові системні блоки Hewlett Packard БУ

Ігрові комп'ютери HP б / у - моделі минулих років, які успішно справляються з різноманітними геймерським завданнями, але коштують значно дешевше нових аналогів.

Саме цим привертає техніка, яка пройшла випробування в реальних умовах. Не віддавайте перевагу покупці б/у з рук. Попередній господар не дасть гарантії на товар, що не познайомить з реальною історією персонального комп'ютера HP.

Переваги бренду

Hewlett Packard - найбільша американська компанія, що має представництва в різних країнах світу. Основні виробничі потужності знаходяться в Чехії, Китаї, В'єтнамі, що знижує вартість продукції. Значна частина ігрової комп'ютерної б/у техніки HP, що надходить в Україну з Європи, збирається в США.

Комп'ютери HP вибирають для корпоративного або домашнього користування, виконання ігрових завдань. Причини - якість збірки, можливість модифікації, прийнятна ціна.

Особливості ігрових комп'ютерів

Завдання, які ставлять перед ПК геймери, легко виконати, якщо технічні характеристики обладнання Hewlett Packard відповідають вимогам гри. Потрібно звернути увагу на:

  • потужність процесора;
  • обсяг пам'яті;
  • тип відеокарти.

Процес їх морального зносу повільний, тому, купуючи б/у модель, ви отримуєте продуктивний комп'ютер HP, який прослужить довгі роки. Згодом завжди буде можливість замінити застарілу деталь більш потужною.

Вигідні пропозиції від «КомпБеста»

CompBest - магазин надійної комп'ютерної техніки з Європи. Багатий асортимент збиває з пантелику? Compaq, Pavilion, Elite, Z Workstation, Pro - робочі станції для геймерів, керівників, професіоналів. Зорієнтуватися в каталозі допоможе менеджер. У нас ви купите модель, що відповідає поставленим умовам.

З нами можна не боятися отримати ігровий ПК Hewlett Packard, за якість якого ніхто не несе відповідальності. надаємо:

  • гарантії;
  • сервіс;
  • безкоштовну доставку.

Ігровий комп'ютер від відомого бренду надійде після ретельної перевірки. Він буде повністю готовий до роботи.

Сортування:
Вгору