Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Системні блоки HP

Системні блоки HP - комп'ютери для тих, хто шукає надійність, любить комфорт, цінує час, розраховує на гарну продуктивність, небайдужий до дизайну. В асортименті CompBest - брендовані системні блоки б/у, які пройшли ретельну перевірку перш, ніж були виставлені на продаж.

Американський бренд Hewlett Packard відомий у всьому світі завдяки якості своєї продукції. Якщо хочете переконатися в її можливостях без шкоди для свого гаманця, замовляйте бу системний блок HP у нас. Доставляємо по всій Україні, працюємо з організаціями та приватними особами.

Як вибрати комп'ютер

Хочете купити системний блок HP, але великий асортимент збиває з пантелику? Для початку визначте основні вимоги до нього:

  • дизайн/типорозмір корпусу;
  • ціна;
  • продуктивність;
  • можливість апгрейда.

Офіційний інтернет-магазин компанії «КомпБест» гарантує працездатність кожної представленої на сайті моделі, тому зосередьтеся на технічних характеристиках.

Комплектація системного блоку

Системник HP повинен бути укомплектований під поставлені завдання: офісний, домашній, ігровий. Вибирайте відповідну начинку:

  • обсяг і тип оперативної пам'яті;
  • модель материнської плати, процесора, відеокарти;
  • обсяг і тип накопичувача.

Уточніть наявність дисковода, потужність блоку живлення. Якщо ці характеристики вам ні про що не говорять, порадьтеся з нашим консультантом.

Чому у нас

Ви давно мріяли про комп'ютер, який буде працювати швидко, коректно, без збоїв, але на брендовану модель не вистачало грошей? Купіть системник HP минулих років в нашому магазині і отримаєте надійну техніку.

Спочатку закладені технічні характеристики надовго залишають бу системник Hewlett Packard продуктивним, здатним виконати більшість поставлених завдань. Тому за менші гроші можна отримати надійний комп'ютер для будинку або офісу.

Сортування:
Вгору