Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

БУ Системні блоки з процесором Intel Core i3

Комп'ютер, на якому встановлений процесор Intel Core i3, дозволить виконувати щоденні робочі завдання. На ньому доступні серфінг в інтернеті, спілкування з друзями з різних країн, перегляд відео. Це бюджетний варіант, який підходить школярам і студентам. У споживачів високо цінується комп'ютер на базі процесора Intel Core I3 оригінальної збірки. Тільки на ньому можна оцінити апаратну складову машини.

В даний час в Україні є можливість купити подібну конфігурацію ПК безпосередньо з Європи. При цьому за такий комп'ютер ви заплатите відносно невисоку ціну.

На замітку

Процесор Intel Core i3 випускається з 2010 р, проводиться він і в даний час. За цей період користувачі змогли оцінити кілька його поколінь.

Комп'ютер «Інтел Кор Ай 3» відноситься до бюджетних моделей, але все одно вимагає витрат. Вирішити проблему допоможе інтернет-магазин Comp Best.

Вигідна пропозиція

Якщо ви замислювалися про покупку техніки б/у, то у вас виникали і сумніви з приводу доцільності такої операції. Це виправдано, оскільки вторинний ринок в Україні пов'язаний з ризиками. Співпрацюючи з нами, ви їх нівелюєте. Купуючи у нас комп'ютер з процесором Intel Core i3 б/у, ви стаєте власником висококласної техніки. Її відрізняють такі споживчі параметри:

  • заводська збірка;
  • відмінний технічний стан;
  • низька ціна.

Асортименту Comp Best досить, щоб вибрати системний блок, відповідний вашим запитам. Пропонуємо оцінити європейську збірку комп'ютерів б/у від торгових марок:

  • Dell;
  • Fujitsu;
  • HP;
  • Hyundai;
  • Lenovo.

Системні блоки оснащені процесорами Intel версії Core i3 серій 2100, 2120, 3220, 4130, 8100 та ін. Їх характерними рисами є кількість ядер і робоча частота. Пропонуємо комп'ютери, які розрізняються типами та обсягами вінчестерів, конфігурацією графіки, оперативною пам'яттю. Можна купити системні блоки з різною кількістю комунікаційних портів. Ціна залежить від технічного стану і продуктивних характеристик ПК з процесором Intel сімейства Core i3.

В інтернет-магазині Comp Best реально замовити додаткову комплектацію цікавить моделі комп'ютера. Здійснюється вона в рамках сокета процесора Intel Core i3. Якщо складно зробити вибір, звертайтеся до наших фахівців. Вони допоможуть прийняти рішення і при необхідності відразу провести модернізацію.

Наші переваги

Команда Comp Best відповідально підходить до кожного клієнта. Якщо ви до нас зверніться за покупкою системного блоку на базі Intel Core i3, направимо зусилля на те, щоб ви отримали ПЕОМ своєї мрії. На кожну одиницю техніки наш інтернет-магазин дає гарантію.

Вигода від співпраці з нами очевидна. Ви купуєте техніку б/у, ціна якої в два або три рази нижче нових аналогів, і при цьому застраховані від ризиків придбання неякісного товару, що існують при роботі з приватними особами.

Поставляючи з Європи комп'ютери на базі процесора конфігурації Intel Core i3, ми не вимагаємо передоплату. Розрахунок післяплатою. Передоплата здійснюється тільки тоді, коли вам зручно. Чи не пломбуємо системний блок. Якщо ви заміните окремий компонент, це не скасовує наші зобов'язання по дотриманню гарантії.

Сортування:
Вгору