Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

БУ Відеокарти AMD Radeon

Вибір відеокарти AMD - відповідальне завдання при модернізації або ремонті комп'ютера. Від типу і потужності графічного процесора залежать швидкість обробки даних і якість зображення, що виводиться. Магазин «КомпБест» пропонує великий вибір відеокарт AMD за прийнятними цінами з можливістю доставки в будь-який регіон України.

Особливості вибору

Вибираючи відеокарту AMD Radeon, необхідно звернути увагу на наступні критерії:

 1. Частота пам'яті і характеристики шини. Саме ці параметри визначають продуктивність при функціонуванні пристрою. Потрібно враховувати, що залежність продуктивності графічного процесора AMD Radeon від частоти не завжди пропорційна, оскільки на пропускну здатність також впливає розрядність шини. Чим вона вища, тим швидше відбувається обробка даних відкритий.
 2. Тип і обсяг пам'яті. Відкрите AMD Radeon характеризуються високою продуктивністю і мінімальним енергоспоживанням.
 3. Особливості техпроцесу. Основними компонентами будь-якого графічного процесора в AMD Radeon є транзисторні елементи, що використовуються для пропускання або блокування струму в конкретному напрямку. Їх число визначає швидкість роботи пристрою, яка залежить від типу транзисторів і технології їх виробництва.
 4. Пропускна здатність. Швидкість передачі інформації визначається коефіцієнтом твори частоти пам'яті на розрядність. Чим вище ця величина, тим швидше здійснюється передача даних, відповідно, якісніше працюють гри.
 5. Енергоспоживання і охолодження. Тут багато що залежить від типу пам'яті, технології, що застосовується при розробці процесора «Радеон АМД», а також потужності пристрою. Навіть одна серія відеокарт може включати в себе моделі з низьким і високим енергоспоживанням, і від цього параметра залежить конструкція охолоджувальної системи. Звичайні вентилятори встановлюються на менш продуктивні відеокарти Radeon, в більш серйозних моделях використовується рідинне охолодження.

Для тих, хто планує купити новий графічний процесор AMD, але ще не знає, яка модель точно підійде, пропонуємо безкоштовну консультацію. Менеджер «КомпБест» допоможе вибрати відеокарту, грунтуючись на вимогах і побажаннях клієнта.

Каталог товарів

На сайті нашого магазину представлені відеокарти AMD Radeon з Бітність:

 • 64;
 • 128;
 • 256.

Залежно від призначення і мети, обсяг пам'яті AMD Radeon може становити 1, 4 або 8 Гб. Кількість кольорів - 1 або 2, активне охолодження дозволить запобігти перегріву відеокарти AMD Radeon при виконанні складних завдань.

Причини співпрацювати з нами:

Чому краще купити стару графічну карту «Радіон АМД»:

 1. Гарантія від магазину. Ми на 100% впевнені в працездатності нашої техніки і комплектуючих деталей, оскільки всі пристрої тестуються перед продажем. За додаткову плату гарантія може бути збільшена до 1 року.
 2. Можливість повернення і обміну. Протягом 14 днів після покупки клієнт має право повернути або поміняти AMD Radeon.
 3. Безкоштовна доставка в будь-який регіон України.
 4. Відсутність передоплати.
 5. Можливість розстрочки. Співпрацюючи з нами, клієнт отримує можливість придбання AMD Radeon і іншої техніки в розстрочку.
 6. Кілька способів оплати, включаючи безготівковий розрахунок.

Крім того, при необхідності наші фахівці допоможуть підібрати індивідуальну конфігурацію, зібравши комп'ютер відповідно до потреб клієнта.

Сортування:
Вгору