Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Системні блоки Lenovo

Вибираючи системні блоки Lenovo, ви віддаєте перевагу надійною і перевіреною часом техніці від одного з лідерів світового ринку електроніки. Саме від цієї складової залежать стабільність, продуктивність і зручність роботи з ПК, адже в ній міститься апаратне забезпечення пристрою. Системний блок від «Леново» - це процесор з високою продуктивністю, що характеризується ергономічним і міцним корпусом класичної конфігурації, стильним і практичним дизайном, компактними розмірами.

Критерії вибору

Основні характеристики системного блоку «Леново» - продуктивність і акустичний комфорт в процесі функціонування. Устаткування для роботи з ресурсоємним ПО, графічним редактором або програмами для відеомонтажу потребує добірних дорогих комплектуючих. Продуктивність системника Lenovo залежить від:

  • процесора (Intel Core i7; Core i5; Core i3; Pentium; Celeron; AMD A6), його кількості ядер і потоків, обсягу кешу (сверхоперативной пам'яті), робочої частоти. Остання показує, скільки операцій в секунду зможе обробити чіп (мінімальний показник - 1.99, максимальний - 3.99, середній - 2.5-3 ГГц);
  • типу (DDR 3, DDR4, DDR5) і обсягу оперативної пам'яті. Мінімум - 4 Гб, стандарт - 8 Гб, для роботи з великими проектами - 16 Гб, топ-варіант або максимум - 32 Гб. Тут зберігаються тимчасові файли і запущені служби (браузер, офісні додатки, комп'ютерні ігри тощо.). Чим вище обсяг і частота (від 1066 МГц) оперативної пам'яті, тим краще працює ПК «Леново» при багатозадачності, без зависань, швидше за завантажуються всі програми;
  • типу (GDDR3, GDDR5, GDDR5 - чим вище цифра, тим більше продуктивність) і обсягу пам'яті (для офісного застосування досить 1 Гб, для ігор - 2 або більше Гб) відеокарти (відповідає за обробку відеоданих і висновок на монітор зображення);
  • типу і ємності вінчестера. HDD - традиційний жорсткий диск, який характеризується великим обсягом, що досягає в деяких моделях 2 Тб. SSD - твердотільний накопичувач з меншим запасом, але з високою швидкістю, і тихий.

Від цих характеристик залежить ціна на обладнання для PC. Раціональний вибір - бу системник «Леново». Брендові моделі з Європи характеризуються еталонної складанням і широким функціоналом. Б / у системний блок «Леново» коштує істотно дешевше нового аналога. Клієнт економить до 50% вартості. Покупець нічим не ризикує - офіційний інтернет-магазин компанії «КомпБест» реалізує системник в отличном состоянии (проходять передпродажну перевірку процесора, ОЗУ, вінчестера, відеокарти під піковим навантаженням).

Ми працюємо для вас

В інтернет-магазині «КомпБест» ви зможете купити бу системник Lenovo для будь-якого виду PC: ігрового, мультимедійного і офісного комп'ютера. Наші переваги:

  • можливість оформити розстрочку платежу;
  • індивідуальне конфігурація - ми можемо поліпшити системний блок Lenovo (додати ОЗУ, збільшити жорсткий диск або поставити другий);
  • безкоштовна доставка замовлення по всій Україні.

При необхідності наші фахівці проконсультують вас з усіх питань і допоможуть зробити оптимальний вибір системника Lenovo.

Сортування:
Вгору