Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Системні блоки для роботи Lenovo БУ

Коли купуєте новий комп'ютер, що найважливіше? Продуктивність, дизайн, енергоефективність? Ці речі важливі. Але якщо не можете розраховувати, що комп'ютер буде працювати тоді, коли він потрібен, то ПК не принесе великої користі. Ціна - ось ще один важливий фактор. Тому робочі комп'ютери Lenovo б/у - вибір приватних користувачів і компаній.

Фірма Lenovo стала найбільшим в світі виробником ПК, планшетів і телефонів. Компанія зайняла 286 місце в рейтингу Fortune Global 500, випередивши Oracle, Morgan Stanley, DuPont, American Express та інших гігантів. Є багато великих виробників ПК, ми продали чимало конкуруючих продуктів. Так чому ж варто зупинитися на «Леново»?

Надійність - понад усе

З продуктами Lenovo мало проблем. Продані комп'ютери бренду працюють бездоганно 4, 5 і навіть 8 років. Це те, чого не можна сказати про конкурентів, особливо коли мова йде про пристрої, що були у вжитку.

Інший важливий фактор - техніка доступна, сучасна. Lenovo - новатор, який об'єднує надійність, прагнення до досконалості, інновації, топові характеристики і вигідні ціни.

Оснастіть свій будинок або офіс настільними б/у комп'ютерами Lenovo

Найпотужніші ПК від бренду в каталозі представлені в традиційному форм-факторі. Вони мають всі апаратні компоненти всередині корпусів, які користувачі можуть легко відкрити. Дана перевага полегшує модернізацію і ремонт. Повнорозмірні настільні комп'ютери ширшими компактних. Вони надають широкий вибір таких функцій і опцій, як оптичні дисководи, кілька відсіків для жорстких дисків.

Компактні настільні б/у комп'ютери займають мало місця, міні-ПК - ще менше. У них використовуються процесори, жорсткі диски класу ноутбука. Якщо потрібен ПК Lenovo для роботи, виберіть варіант «Все-в-одному» з Європи. Об'єднуючи комп'ютер і дисплей в єдиному пристрої, конструкція економить місце на робочому столі і коштує дешевше, ніж покупка обох компонентів окремо.

Чи достатньо 4 Гб ОЗУ для настільного комп'ютера «Леново», який служить робочим ПК

4 Гб ОЗУ досить для базових обчислювальних задач, включаючи перегляд веб-сторінок, редагування документів і відправлення електронних листів. Якщо використовуєте кілька додатків для підвищення продуктивності одночасно, відкрито багато вікон, тоді розгляньте придбання ПК з 8 Гб ОЗУ або більше.

Сортування:
Вгору