Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

БУ Системні блоки з процесором Іntel Xeon

Купівля нового системного блоку - завдання нескладне, але дорога. Вирішивши придбати комп'ютер, необхідно визначитися з потрібними характеристиками, після чого вибрати оптимальну пропозицію. Але, якщо купується стара техніка, потрібно враховувати більше нюансів. Одним з переваг таких ПК є більш доступна ціна. Системні блоки на базі процесора Intel Xeon - одні з кращих варіантів на вторинному ринку.

Характерні особливості Intel Xeon

Процесори «Інтел Ксеон» характеризуються великим числом ядер завдяки оптимізації корисного простору на кристалі. У версії Е виробник зняв обмеження щодо характеристики потужності. Це дозволило значно підвищити функціональні можливості системи в цілому.

При збільшенні числа ядер також значно розширюється кількість інформаційних потоків для кожного з них. Це дозволяє скористатися можливостями додаткових сокетів. Також дана особливість сприяє збільшенню обсягу кешу пам'яті.

Як показують результати досліджень, в цілому продуктивність структури, якщо порівнювати з процесорами Intel Xeon попереднього покоління, збільшена на 25%. При цьому потрібно враховувати, що енергетичні витрати пристрої стали в стандартному діапазоні допустимих значень. Відповідно, навіть запуск декількох завдань з високими графічними вимогами не перевищує максимальне навантаження на процесор.

Критерії вибору

Якщо ви вирішили купити б/у системний блок, спирайтеся на наступні параметри:

  • процесор, в даному випадку серія та модель Intel Xeon;
  • тип материнської плати і кількість гнізд;
  • обсяг ОЗУ і фізичної пам'яті;
  • потужність і робочі параметри відеокарти;
  • блок живлення - потужність пристрою.

Основними перевагами роботи з нами є відсутність передоплати і можливість розстрочки. Якщо вас не цікавлять системні блоки на базі процесорів Intel Xeon, наші фахівці зберуть індивідуальну конфігурацію відповідно до ваших вимог і побажань.

Переваги старих комп'ютерів

Б/у техніка з Європи має наступні переваги:

  1. Більш доступна вартість. Ціни на старі комп'ютери в середньому на 30-50% нижче, якщо порівнювати з новою технікою. Причому така різниця характерна навіть для «топових» збірок.
  2. Якість. Всі комп'ютери, пропоновані нашим магазином, проходять повну перевірку перед реалізацією. Фахівці «КомпБест» тестують всі елементи і пристрої системних блоків, щоб клієнт отримав на 100% працездатну техніку.
  3. Бренд. Вся техніка, що завозяться в Україну з баз Європи, брендовий заводська. Це в будь-якому випадку краще, ніж ручна, хоч і нова збірка. На старі комп'ютери поширюється 6-місячна гарантія, яка за бажанням покупця може бути збільшена до 1 року. Крім того, протягом 14 днів з моменту покупки у клієнта є право повернення і обміну ПК.
  4. Відсутність нав'язаних додаткових послуг, які часто пропонуються мережевими компаніями і магазинами. Працюючи з нами, ви отримуєте повністю настроєний і готовий до використання комп'ютер. На старих ПК вже є операційна система і всі необхідні для повноцінної роботи програми, тому ви також економите на ПО.

Крім того, вам не потрібно витрачати час на покупку комплектуючих. До підбору необхідно підходити правильно, щоб збірка працювала ефективно. Єдине, що потрібно, - визначитися з метою, яку перед собою ставите, купуючи техніку. Відповідно до цього можна підібрати оптимальний варіант, а якщо виникнуть складності, наші менеджери готові допомогти.

Сортування:
Вгору