Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Ноутбуки Lenovo БО

Купівля ноутбука - це не тільки великі фінансові інвестиції, а й складність у виборі. Хочете щось підходяще для офісу, школи або ігор? Чи не бажаєте переплачувати, але зацікавлені в хорошій «начинці»? Тоді ноутбук «Леново» б/у стане прекрасним варіантом!

Бренд Lenovo не такий популярний, як інші виробники, але ця марка техніки постійно привертає увагу галузевих експертів. Розглянемо, чому.

Велика кількість інновацій

Практично кожен ноутбук Lenovo радує поліпшеннями. Графіка якісніше, ніж коли-небудь, потужні процесори і відеокарти стають стандартами. Фактичний розмір зменшився, що робить лептопи «Леново» зручними для подорожей.

Пристрої «Леново» доступні

Однією з головних причин, чому люди не наважуються оновити свої ноутбуки, є фактор ціни. Купівля лептопа може бути такою ж обтяжливою, як оплата автомобіля.

Lenovo пропонує товари, які доступні. Якщо подивитеся на б/у пристрій, то воно обійдеться вдвічі дешевше.

Батареї Lenovo служать довше

Лептопи призначені для роботи в дорозі. Коли подорожуєте, ви не завжди можете гарантувати, що акумулятор витримає тривалий час. Ось чому одним з найбільш важливих міркувань для людей, які приймають рішення купити ноутбук Lenovo з Європи, є час автономної роботи.

Більшість пристроїв від цього виробника має хороші характеристики батареї, працює безперервно близько 5 годин. Якщо використовуєте ноутбук для повсякденних додатків, які споживають мало енергії, наприклад, набір тексту, перегляд веб-сторінок, то багато хто з останніх продуктів «Леново» можуть працювати до 15 годин. Тільки потім їх потрібно буде перезарядити.

Універсальність бренду для задоволення ваших потреб

Lenovo є одним з найбільш універсальних брендів на ринку. Він пропонує:

  • інноваційні лептопи 2-в-1 для бізнесу;
  • потужні ноутбуки для ігор і цифрового творчості;
  • бюджетні моделі, що забезпечують продуктивність за значенням;
  • ультрапортативний обладнання для людей, які в постійному русі.

Неважливо, для чого ви хочете використовувати пристрій. У каталозі інтернет-магазину б/у техніки в Україні «КомпБест» завжди знайдуться потрібні варіанти.

Сортування:
Вгору