Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

Ноутбуки з процесором Intel Core i3

Ноутбук на базі процесора Intel Core i3 вважається золотою серединою. Він призначений для виконання побутових завдань (програвання музики і фільмів, перегляд відео), підходить для роботи і навчання. Цей лептоп відноситься до початкового або середнього рівня продуктивності.

Intel Core i3 прийшов на зміну процесору «Кор Дуо». Він оснащений графічним адаптером і вбудованим контролером пам'яті (підтримує до 32 Гб ОЗУ). Випуск першого ноутбука на базі i3 стався в 2010 році. За 10 років «Інтел» створила 10 поколінь «Кор ай3». Першим був Westmere, останніми стали Comet і Ice Lake з класифікацією i3-10xx з 4 і 2 ядрами і 4 Мб кеша. Вони випускаються до цих пір, успішно конкурують зі старшими моделями, причому ціна на них на 30-50% нижче, ніж на i5 або i7.

Правила вибору ноутбука

Щоб вибрати лептоп, який буде відповідати вашим вимогам, потрібно звертати увагу на:

  1. Тип і покоління процесора. Рекомендуємо вибирати моделі 2017-2020 рр. Вони успішно справляються з іграми і конкурують за продуктивністю з настільними ПК.
  2. Розмір монітора. Стандартом вважається 15,6 дюйма. Екрану такого розміру досить для роботи, навчання і розваг. Віддаєте перевагу більш компактні і легкі моделі? Вибирайте 12,5, 13,3 або 14-дюймові екрани. Для домашнього використання підійдуть 17-дюймові монітори.
  3. Кількість оперативної пам'яті і обсяг дискового простору. Для роботи досить початкового процесора Intel i3 і 4 Гб ОЗУ, для ігор і обробки відео - 8 Гб. SSD-диски працюють зі швидкістю до 600 Мб/сек, HDD - 200 Мб/сек. Можливо поєднання SSD і HDD в деяких моделях ноутбуків.

Магазин «КомпБест» реалізує б/у лептопи з Європи на базі процесора Intel i3 і інших типів. Вся техніка проходить детальне тестування. Ми очищаємо її від пилу, змащуємо вентилятори, замінюємо термопасту на процесорі Intel, щоб ноутбуки працювали довго і безпроблемно.

За якістю б/у техніка з Європи перевершує представлену в магазинах України. Вона збирається на заводах Німеччини, Нідерландів, Австрії та інших європейських країн. У каталозі представлені оригінальні збірки HP, Lenovo, Fujitsu, Dell, Acer і ін.

Чому ми

«КомпБест» протягом 5 років займається імпортом ноутбуків, їх обслуговуванням і ремонтом. Ми пропонуємо:

  1. Ціни на 40-60% нижчими від ринкових, регулярні знижки, акції і розпродажі.
  2. Офіційну гарантію - 6 місяців, можливість купити розширену терміном на 1 рік.
  3. Адресну доставку по території України поштовими і транспортними компаніями.
  4. Детальний стрес-тестування ноутбуків під високими навантаженнями, передпродажну підготовку.
  5. Реальні фотографії техніки із зазначенням її стану та наявних дефектів.

Також ми пропонуємо можливість повернути будь-який справний товар протягом 14 днів (відповідно до законодавства). Доставка здійснюється без передоплати, комісія за накладений платіж не стягується.

Сортування:
Вгору