Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

БУ комп'ютери Lenovo з Європи

Якщо ви давно мрієте купити хороший комп'ютер, але не хочете переплачувати, це питання допоможе вирішити наша компанія «КомпБест». Пропонуємо вживану техніку, яка перебуває у відмінному стані і з великим експлуатаційним ресурсом. Ми єдина компанія в Україні, що доставляє комп'ютери Lenovo з Європи спеціально для вас. У нас завжди великий вибір. Зі свого боку, наші техніки допоможуть тому, щоб системний блок був укомплектований в точній відповідності з вашими побажаннями.

Унікальні пропозиції для кожного, хто до нас звернеться

Офіційний інтернет-магазин компанії «КомпБест» в Україні працює для тих, хто цінує якісну техніку. У новому стані вона коштує чималих грошей, але ми допомагаємо людям в повній мірі використовувати всі переваги вторинного ринку, головним з яких є низька ціна. Безумовно, бу комп'ютер «Леново» з Європи буде дешевше, ніж новий аналог. Але в той же час інтернет-магазин фірми «КомпБест» офіційно гарантує його працездатність. В цьому відношенні ми чесні зі своїми клієнтами і пропонуємо продукцію, зібрану виробником.

З Європи до нас надходить безліч комплектацій комп'ютерів Lenovo б / у. Їх відмітні характеристики:

  1. Тип, марка і обсяг вінчестера.
  2. Процесор: його серія, кількість ядер, частота та інші характеристики.
  3. Марка блоку живлення.
  4. Тип, обсяг оперативно запам'ятовує.
  5. Конфігурація відеокарти та інше.

Ви вибираєте ПК «Леново», виходячи з власних потреб і бюджету, а ми проводимо комплектацію системника.

Додаткові переваги

При покупці б / у комп'ютерів Lenovo з Європи, якщо є необхідність, ми даємо можливість провести модифікацію. Здійснюється вона в межах сокета процесора. Ви можете збільшувати розмір вінчестера або обсяг оперативної пам'яті, додавати дискретну відеокарту. У нас реально поміняти процесор для Lenovo на більш продуктивний. Якщо потрібно, системний блок вкомплектуємо монітором, клавіатурою, мишею та іншим обладнанням. Все, що потрібно для комп'ютера «Леново», ви можете вибрати в каталозі. Потрібна консультація - надамо!

Команда інтернет-магазину, який діє від компанії «КомпБест», працює в своєму сегменті ринку більше 5 років. Ми переконали як простих людей, так і підприємців в тому, що техніка б / у - це вигідно і практично. Показовим є той факт, що більшість наших клієнтів перейшло в ранг постійних. Запрошуємо до співпраці вас, і ви завжди будете користуватися комп'ютерною технікою кращих світових брендів, до яких відноситься і Lenovo.

Сортування:
Вгору