Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

POS термінали БУ

POS-термінали являють собою спеціальні пристрої, призначені для безготівкових розрахунків банківськими картами. Таке пристосування дозволяє розширити географію продажів, залучаючи нових клієнтів. Мобільний еквайринг може бути досить ефективний для підприємницької діяльності.

Одне з основних переваг POS-терміналу для магазину або підприємства полягає в можливості автоматизації та обліку процесу прийому платежів. При застосуванні таких пристроїв інкасація не потрібно, оскільки готівкові кошти не використовуються. Крім того, платіжні термінали, встановлені в магазинах і закладах громадського харчування, захищають касирів від прийняття фальшивих грошей. Також виключається ймовірність помилки співробітника кафе чи ресторану при розрахунках з клієнтами.

Різновиди POS-терміналів

Платіжні системи можна розділити на дві великі групи:

 1. Стаціонарні. Як правило, використовуються в супермаркетах або великих магазинах і не вимагають участі оператора. На моніторі ПОС-пристрої відображаються всі необхідні дані для клієнта. Такі платіжні термінали ставляться на касах самообслуговування.
 2. Мобільні, або переносні. Пристрій підключається до касового апарату оператора і використовується для підтвердження оплати клієнтом під час введення PIN-коду.

Інтернет-магазин «КомпБест» пропонує великий вибір POS-терміналів з гарантією якості за доступними цінами. Перевірені пристрої для підключення до касових апаратів в кафе і магазинах можуть оснащуватися сенсорними дисплеями і принтерами чеків. 1 або 2 ядра з тактовою частотою 1,3-3,3 Гц, типом оперативної пам'яті DDR1 або DDR2, різними обсягами жорсткого диска - у нас можна підібрати будь-який платіжний термінал відповідно до особливостей вашого бізнесу.

У продажу представлені такі види пристроїв:

 • POS-термінали;
 • POS-системні блоки;
 • моноблоки;
 • монітори;
 • принтери чеків;
 • сканери штрих-кодів;
 • кухонні дзвінки;
 • кнопки виклику персоналу;
 • пейджери;
 • зчитувачі магнітних карт і т.д.

Великий вибір комп'ютерної техніки та витратних матеріалів за цінами виробників - ми допоможемо підібрати термінал відповідно до потреб і цілей клієнта. Для отримання безкоштовної консультації зв'яжіться з нашим менеджером.

Критерії вибору

Вибираючи POS-систему для кафе чи магазину, потрібно враховувати наступні параметри:

 1. Комісію, яку стягує термінал при оплаті картою інших банків.
 2. Додаткову плату за розрахунок картками еквайра. При наявності певного діапазону необхідно заздалегідь уточнити всі можливі градації.
 3. Спосіб підключення до мережі. Для під'єднання POS-терміналу може використовуватися як провід, так і бездротові технології. Другий варіант доцільний при необхідності частого переміщення по території об'єкта.
 4. Параметри АКБ. Від батареї залежить можливість автономної роботи POS-терміналу без підключення до мережі.
 5. Зручність. Щоб касири працювали швидко і ефективно, потрібно купити простий пристрій з інтуїтивно зрозумілим меню. Краще виключити POS-термінали з великою кількістю кнопок.
 6. Розширення функціоналу. У деяких терміналах передбачена така можливість завдяки установці утиліт і додаткового ПЗ.

Оформити заявку на покупку POS-пристрої можна прямо на сайті або по телефону. Вартість терміналу залежить від його технічних параметрів і бренду. На всю продукцію поширюється гарантія, а відправка POS-терміналів проводиться в будь-який регіон України.

Сортування:
Вгору