Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

БУ Системні блоки з процесором Intel Core i7

Якщо вам потрібен комп'ютер для роботи, навчання або розваг, вибирайте моделі на базі Core i7. Цей процесор відноситься до топового класу і випускається до цих пір. Кількість ядер в ньому варіюється від 2 до 10 (в залежності від моделі). Комп'ютер на базі процесора Intel Core i7 підійде для вирішення будь-яких робочих чи побутових завдань.

«Кор Ай7» має архітектуру x86-64. Він став логічним продовженням серій i3 і i5, змінивши застарілий «Інтел» Core2. Сам бренд Core i7 не показує, до якого покоління належить процесор. Це торгова марка. Звертати увагу необхідно на цифри, які йдуть після назви, на мікроархітектуру (Coffee Lake, Broadwell, Ivy Bridge і ін.).

Комп'ютер на процесорі Intel Core i7 стане для вас надійним помічником, повноцінної ігрової станцією. Щоб його купити, звертайтеся в компанію «КомпБест». Ми реалізуємо якісні б/у системні блоки за цінами, які на 50% нижче магазинних.

Чому варто придбати б/у комп'ютер

Багато людей негативно ставляться до купівлі техніки, яка була у використанні. Зазвичай це засноване на негативному досвіді. В Україні і країнах СНД прийнято експлуатувати техніку до повного морального старіння або виходу з ладу. В європейських країнах все інакше. Люди змінюють обридлу річ, купують нову по акції, а стару продають за 30-50% від її вартості. Також у багатьох європейських країнах компанії не набувають ПК Core i7 або ноутбуки, а беруть їх в лізинг. Через два-три роки вони виплачують вартість, після чого техніка списується (реалізується).

До плюсів покупки відносяться:

  • Європейська збірка Core i7. Західноєвропейські, американські і азіатські комп'ютери значно краще, ніж ті, які робляться для країн третього світу.
  • Оригінальний товар. Техніка офіційно виготовлена ​​на заводах HP, Lenovo, Dell, Hyundai, Fujitsu і ін.
  • Доступна вартість. Ціна системного блоку з процесором Core i7 буде на 50% нижче, ніж при покупці нового.

Щоб вибрати відповідний комп'ютер з Європи, потрібно визначитися з його параметрами. Продумайте, який процесор підійде, яка кількість оперативної пам'яті необхідно для роботи, якого обсягу дисків буде достатньо для виконання поточних завдань.

Чому ми

Компанія «КомпБест» займається обслуговуванням і продажем комп'ютерної техніки з Європи. Ми пропонуємо клієнтам системні блоки на основі Core i7 і інших процесорів. Наші переваги:

  1. Всі комп'ютери Core i7 проходять строгий контроль якості, чистяться від пилу, виробляються заміна термопасти і тестування системи.
  2. Офіційна гарантія - 6 місяців. При необхідності можна купити товар з розширеною гарантією на 1 рік.
  3. Доставка комп'ютерів в будь-населені пункти України транспортними або поштовими компаніями.
  4. Можливість повернути товар (згідно із законами України), видача чеків і інших необхідних документів для звітності.
  5. Досвід роботи - більше 5 років, кваліфіковані інженери та збирачі. 75% наших покупців стають постійними.

Телефонуйте! Ми готові до взаємовигідної співпраці.

Сортування:
Вгору