Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

БУ Системні блоки з процесором Intel Core i5

Комп'ютер, функціональність якого забезпечує процесор Intel Core i5, наділений високою продуктивністю. Використовується для навчання, роботи і дозвілля. Особливу цінність представляє комп'ютер на базі процесора Intel Core i5, зібраний в Європі. В Україні такі моделі реально знайти, але їх ціна досить висока. На виручку приходить вторинний ринок.

Багато споживачів бояться купувати вживану техніку. Головний ризик - стати володарем неробочого ПК. Однак є причини, щоб купити комп'ютери Intel Core i5 саме в стані б/у. Одна з найбільш вагомих - економія бюджету. Оцінити переваги вторинного ринку техніки в Україні допоможе наш інтернет-магазин Comp Best.

Надійний партнер

Процесор сімейства Intel Core i5 на світовому ринку відноситься до середнього цінового сегменту. Відповідно, це привід віддавати перевагу бюджетним моделям. Така тенденція є і в Україні. З нашою компанією легко раціонально розпорядитися грошима. Для цього ми:

  • купуємо в Європі б/у комп'ютери, що функціонують на базі процесорів Intel Core i5;
  • перевіряємо придатність до роботи, проводимо передпродажну підготовку;
  • реалізуємо ПК в Україні за ціною, яка значно нижча за ринкову.

Клієнт отримує від нас гарантію якості, ми не допускаємо прихованих дефектів. Ціна товару формується на підставі не тільки технічних характеристик, але і його стану. Неробочі комп'ютери в продаж не потрапляють! Це відрізняє нас від приватних осіб і недобросовісних конкурентів.

На комп'ютери Intel Core i5 надається обов'язкова гарантія. Ми передбачили зручні способи розрахунку за товар. Передоплата не потрібна, вона вноситься тільки якщо Ви захочете.

Вибір - на будь-який бюджет

У нашому інтернет-магазині представлені комп'ютери б/у:

  • Lenovo;
  • HP;
  • Game Max;
  • BIFROST;
  • Qube;
  • First Player і ін.

Ви робите вибір, керуючись такими параметрами, як кількість ядер процесора, його частота. У нас представлені комп'ютери з вінчестерами різних типів і обсягів. У число важливих технічних характеристик входять оперативна пам'ять, модель системного блоку, тип відеокарти, кількість і призначення комунікаційних портів.

В межах сокета процесора можлива модифікація комп'ютера. Це додасть обраної моделі «Інтел Кор Ай 5» продуктивність. Комплектуючі ви можете підібрати в нашому інтернет-магазині, а фахівці нададуть необхідні консультації. У нас є специфікації і тестування процесорів Intel Core i5, після їх вивчення вам буде легше зробити вибір.

Сортування:
Вгору