Графік роботи:
Пн-Нд: 10:00–18:00

Добавить в закладки

0
Мій кошик

БУ комп'ютери з 6 ядрами з Європи

Сучасний шестиядерний комп'ютер являє собою просунуте і високопродуктивний пристрій, призначене для виконання безлічі завдань. Таке «залізо» стане оптимальним варіантом як для роботи зі складним софтом, так і для ігор. Процесор з шести ядер забезпечує можливість виконання безлічі паралельних завдань, робить техніку багатозадачною. Для використання складного ПО багатоядерність комп'ютера є обов'язковою умовою.

Більшість сучасних програм підтримує багатопотокові обчислення. Це стосується не тільки ігор, але і графічних редакторів, софта для монтажу відео, моделювання та інших додатків.

Можна купити шестиядерних ПК з процесорами від виробників:

 1. Intel. Сьогодні це лідер ринку. Процесори від Intel універсальні, можуть працювати з будь-якими додатками. У продажу представлено безліч серій, призначених для різних завдань.
 2. AMD. Ці чіпи характеризуються більш доступною ціною, причому їх продуктивність не гірше.

AMD стане оптимальним варіантом для домашнього використання. Процесори серій FX і Ryzen останнім часом застосовуються і в ігровому сегменті. Це обумовлено високим розгінним потенціалом, причому виробник вирішив проблему перегріву.

Переваги шестиядерних ПК

Комп'ютер з процесором на 6 ядер характеризується наступними перевагами:

 1. Продуктивність. Всі процеси, що вимагають швидких і інтенсивних обчислень, будуть виконуватися набагато швидше.
 2. Висока швидкість роботи ПО.
 3. Ефективне використання ресурсів.
 4. Розподіл завдань між різними ядрами.
 5. Невелике енергоспоживання.
 6. Комфорт роботи на ПК.

Вибираючи шестиядерний б/у комп'ютер з Європи або ноутбук, все ж краще зупинитися на першому варіанті. Стаціонарні моделі характеризуються збалансованої конфігурацією і підлягають апгрейду. На ноутбуках зазвичай можна замінити тільки ОЗУ і жорсткий диск.

Критерії вибору

При покупці шестиядерного ПК потрібно звернути увагу на наступні параметри:

 1. Процесор. Це один з основних компонентів в будь-якому комп'ютері, який визначає витрата енергії і продуктивність. У нашому каталозі представлені системні блоки з процесорами серій Xeon, Core i5, FX, Ryzen.
 2. Обсяг ОЗУ. Оперативна пам'ять забезпечує збереження всіх вхідних і вихідних даних. Чим вище ця величина, тим стабільніше буде працювати техніка.
 3. Відеочіп. За якість зображення відповідає графічний процесор. Відкрите бувають вбудовані і дискретні.
 4. Жорсткий диск. Чим вище обсяг, тим більше інформації можна зберігати на комп'ютері. Щоб швидкість передачі даних була високою, краще вибирати SSD.

Працюючи з нами, клієнт отримує працездатну і якісну техніку за доступною вартості. У порівнянні з новими ПК, економія може скласти до 50%. Ми надаємо 6-місячну гарантію на всі шестиядерних комп'ютери. Можлива доставка в будь-який регіон України. Відправлення здійснюється за наш рахунок.

Сортування:
Вгору